Vyhraj luxusné parfumy od Hermés spolu v hodnote viac ako 250 €

Plánovanie samotnej svadby je samo o sebe dosť náročné. Rezerváciou svadobnej sály a miesta svadobného obradu to všetko len začína. Ak k tomu pridáme tvorbu svadobných oznámení a ich rozposielanie, skúšku svadobných šiat a obleku, nákup zákuskov a svadobných doplnkov, hľadanie najlepšej svadobnej kapely... – uznávame, je toho viac než dosť. Preto vás odbremeníme od zháňania svadobnej vône. To nechajte na nás! Pripravili sme si totižto pre vás súťaž o dámsku a pánsku vôňu – Un Jardin sur la Lagune a Eau Iintense Vétiver od Hermés. 

Hermés Un Jardin sur la Lagune

Christine Nagel v dámske vôni spojila sladké odtiene nostalgie bez smútku, znovuzrodenia a pocitu večnosti. Sladký, kvetinový a drevitý dych závanu záhrady je odhalený na pobreží lagúny, kde sa zasnívané listy salicornie ohýbajú k morským vetrom. Vôňa je zložená z kvetov pittospora, ľalie bielej, magnólie, doplnená o voňavé drevo.

Hermés Eau Iintense Vétiver

Kompozícia pánskej vône sa otvára svetlými a jedinečnými notami vetiveru. Krásne, mužské parfumové srdce vône otvorí zmyselný dotyk sečuánskeho korenia, harmonicky dochuteného kvapkami šťavnatého bergamotu. Auru tajomstva pridávajú hlboké noty hlavy vône: zmyselné drevo a zemitá aróma pačuli.

 

Vyhrajte luxusné parfumy od Hermés spolu v hodnote viac ako 250 €

 

Každým komentárom na našom webe pri ČLÁNKOCH máte väčšiu šancu vyhrať. :-)

Vždy, keď sa na našej stránke podelíte s nami a čitateľkami o svoj názor, radu alebo postreh, budete mať väčšiu šancu vyhrať. Počítajú sa všetky pridané komentáre počas trvania súťaže. POZOR, UPOZORNENIE: Ďakujeme za komentáre priamo k tejto súťaži, ale nimi sa do nej nezapájate!

Súťažíme od 17.7. do 31.7.2019

Súťaž už bola ukončená

Galéria -

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE