Svadobné cukrovinky: TOP inšpirácia od Very Wang

Aj keď je svadobná torta prvkom, z ktorého sa vaši hostia nenajedia tak ako zo svadobného menu, väčšinu si ukradne celú pozornosť. Niet divu, veď svadobné torty dokážu byť umeleckým dielom, ktoré dosahuje obrovské rozmery. Pri výbere svadobnej torty by ste mali dbať na to, aby sa z nej ušlo každému hosťovi, prípadne na to, aby ladila s vašou výzdobou a témou, ak ste si nejakú vybrali. Svadobné cukrovinky sú dostupné vo všetkých farbách a tvaroch, no ak stále hľadáte, skúste sa inšpirovať minimalistickými návrhmi do Very Wang.

Kto je Vera Wang

Veru Wang sme sa vám snažili predstaviť už v našich dvoch predošlých článkoch o svadobných šatách alebo o svadobných šperkoch. Opakovanie je však matka múdrosti a my vám to do tretice zopakujeme. Vera je nesmierne talentovaná dizajnérka, ktorá je v kontakte s módou už od svojho detstva. Inšpiráciu a vášeň pre svadby v sebe objavila počas príprav na tú vlastnú a odvtedy jej nič nestojí v ceste vo vlastnom tvorení.

Bude sa ti páčiť: Geometrická torta, ktorá hravo nahradí aj svadobnú klasiku

návrhárka

Zdroj: Shutterstock®

Rozširovanie spolupráce

Okrem svadobných šiat sa Vera vo svojom dizajnovom štúdiu venuje aj dizajnu odevov, svadobných šperkov, okuliarov, vôní a bytových doplnkov. Keďže je Vera nesmierne talentovaná a všestranná, svoje pole pôsobenia neustále rozširuje. Jej posledným úspechom je aj spojenie s luxusnou francúzskou cukrárňou Ladurée, ktoré je unikátne a nemá na svete obdobu. Vychutnajte si tak na svojej svadbe nielen šaty v skvelom dizajne, ale aj ďalšiu významnú časť svadby, ktorou sú svadobné cukrovinky. Z tejto unikátnej kolaborácie sa nesmierne tešíme a jej výsledky vám prinášame v tomto článku.

Pozri aj: Lacné svadobné fotografie: Výhra alebo risk?

Torta s kokosovým a mangovým krémom

Vera priznala, že tvorenie svadobnej torty bola pre ňu podobná skúsenosť, ako keď navrhuje a vytvára svadobné šaty. Hranie sa s rozmermi, textúrami, dekoráciami či dizajnom aj v tomto prípade ovplyvňovali finálnu podobu tejto torty. Táto viacposchodová svadobná torta je dostupná v jednofarebnej bielej verzii alebo vo verzii s čiernymi aplikáciami, pričom obidva druhy sú plnené kokosovým a mangovým krémom a zdobené decentnými ružami a ikonickou mašľou.

wang cake

Zdroj: Shutterstock®

Mini tortička

Nie je prekvapením, že klasická svadobná torta sa objavuje aj vo svojej mini verzii. Je podobne, ako jej veľká predchodkyňa, plnená kokosovo-mangovým krémom a inšpirovaná Veriným dizajnom svadobných šiat a láskou ku Francúzsku, kde cukráreň Ladurée vznikla.

„ Medzi moje najpamätnejšie a najkrajšie zážitky z Paríža vždy patrí Ladurée“, povedala Vera. A my sa jej vôbec nečudujeme. Veď kedykoľvek, keď išla na čaj, sendvič, len tak nakupovať so svojou mamou či na obed so svojimi dcérami, vždy bola Ladurée jej parížskym zážitkom.

wang cake mini

Zdroj: Shutterstock®

Makrónky s kokosovým krémom

Tieto makrónky si zamilujete už na prvý pohľad. Či sú k dispozícii jednotlivo, alebo v zaujímavej kocke, ich kokosovú plnku opisujú nevesty ako nebo na prvé zahryznutie. Ich béžové prevedenie je plné lahodného kokosového krému, pričom sú tieto krehké krásky dostupné až v štyroch veľkostiach. Vďaka tomu si z nich určite vyberiete, veď tejto čistej a sladkej elegancii by nikto neodolal.

Odporúčame: Deti a svadba: Ako ich všetky zvládnuť?

wang makronky

Zdroj: Shutterstock®

Dostupnosť

Najlepšia správa je tá, že si tieto cukrovinky môže dovoliť každá nevesta. Samozrejme, ak býva priamo v New Yorku, stihla by si ich kúpiť priamo v cukrárni Ladurée na Madison Avenue v štvrti Soho. V prípade, že ste to nestihli, objednať si ich môžete priamo prostredníctvom mailu a zaletieť si po ne, kým sa neminú posledné zásoby.

wang noze

Zdroj: Shutterstock®

Všetko potrebné ku krájaniu torty

Asi najviac očakávaným momentom, ktorý zachytávajú fotografie, je krájanie svadobnej torty. V tradičnom ponímaní predstavuje spoločné krájanie torty symbol, ktorý znamená začiatok nového a spoločného života. Spojením svojich rúk si dávajú mladomanželia najavo podporu, spoluprácu a nekonečnú lásku. Práve na vyzdvihnutie tohto momentu prináša Vera popri tortách aj kolekciu príslušenstva. V striebornej alebo pozlátenej verzii nájdete nôž na krájanie torty, servírovaciu lopatku či iné príslušenstvo, ktoré uviedla na trh v spolupráci so spoločnosťou Wedgwood.

Pozri aj: Darčeky pre svadobných hostí: Vystúp z davu a poteš niečím výnimočným

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE