Rebrík ako dekorácia na svadbe: Inšpirácie, ako ho zakomponovať do výzdoby

Nezáleží na tom, či sa vaša svadba bude konať v interiéri alebo v exteriéri. Tento nápad na svadobnú výzdobu bude vyzerať pekne úplne všade a zaručene sa bude vašim hosťom páčiť. Rebrík je univerzálny kúsok, ktorý sa dá zakomponovať do výzdoby – môže byť funkčný alebo môže mať len dekoratívnu hodnotu. No zo všetkého najviac sa hodí na rustikálnu, záhradnú alebo neformálnu svadbu.  

Avšak, nakoľko je rebrík skromnou, ale za to jedinečnou dekoráciou, môžete si ho ľahko prispôsobiť aj k inej téme či štýlu vašej svadby. Rebrík na vašej svadbe môžete využiť všestranne – môže slúžiť na výstavu fotografií alebo na servírovanie dezertov z candy baru. Môžete ho použiť na smerové značenie, ako kulisu na fotenie a pod.  

Pozri aj: Viva Magenta – Pantone farba roka 2023: Ako ju zakomponovať do svadby?

rebrík na svadbe

Zdroj: pinterest.com/theoutpostcenter/

Svadobný dekor, kde centrom pozornosti je rebrík

Rebrík sa dá ľahko zakomponovať do svadobnej výzdoby. Síce je to možno pre niekoho netradičný prvok, no o to viac dokáže zaujať svadobných hostí. Stačí ho len umiestniť do svadobnej sály, ozdobiť zeleňou a kvetmi a o ústredný prvok výzdoby máte postarané.

Príde vám to príliš jednoduché a trošku aj nudné? Čo tak pridať na rebrík nejaký ďalší prvok? Rebrík môžete použiť na výstavu svojich fotografií, ktoré rozprávajú príbeh vašej lásky. Pridajte vaše monogramy, sviečky alebo svetielka a aj starý nudný rebrík môže vyzerať fantasticky.

Chcete byť ešte o niečo viac originálnejší? Starý drevený rebrík nie je práve to, čo by sa hodilo do vašej výzdoby? Tak ho premaľujte. Napríklad retro drevené rebríky v pastelových farbách budú mať využitie aj na vašej svadbe. A vôbec neplatí, že musíte voliť len stojanový drevený rebrík v tvare písmena A. Siahnite napríklad po takom, čo sa opiera o stenu (jednostrannom opornom). Vyzdobte ho a oprite niekam, kde vynikne v plnej paráde.

Ako taký rebrík dozdobiť a zakomponovať do svadobnej výzdoby sa môžete inšpirovať nižšie.

rebrík dekorácia

Zdroj: pinterest.com/lucanspahotel/

rebrík

Zdroj: pinterest.com/haleygullette/

svadobná dekorácia

Zdroj: pinterest.com/tullechantilly/

svadobná výzdoba

Zdroj: pinterest.com/stylishwedding/

výzdoba na svadbe

Zdroj: pinterest.com/tullechantilly/

svadobné dekorácie

Zdroj: pinterest.com/intimatewedding/

nevesta

Zdroj: pinterest.com/weddingchicks/

svadobný dekor

Zdroj: pinterest.com/diyscom/

svadobný rebrík

Zdroj: pinterest.com/lovemydressblog/

svadobné inšpirácie

Zdroj: pinterest.com/tullechantilly/

svadobná fotografia

Zdroj: pinterest.com/alowcountrywed/

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE