Svadobná výzdoba DUSTY BLUE: Farba, ktorá poteší každé oko!

Veľmi populárnou farbou pri svadobných výzdobách je v tejto dobe farba dusty blue, ktorá je síce modrá, ale jemne doladená sivou. V spoločnej kombinácii tak vytvárajú súhru farieb, ktoré v konečnom výsledku vyzerajú ako svetla modrá. Ako taký vyťahaný svetlý denim, ktorý pobláznil už mnoho neviest po celom svete. Je to jemná a romantická farba, ktorá oživí každé ročné obdobie. Je preto jedno, či plánujete letnú alebo zimnú svadbu. Ak vás oslovila práve farba dusty blue, tak laďte do nej celú svoju svadobnú výzdobu. S čerstvou zeleňou či inými akcentmi vytvára krásny svadobný dizajn, ktorý môže mať nekonečne veľa podôb.

Vďaka širokému spektru farieb si dnes môžete vyberať také, ktoré sa vám páčia najviac. Farba dusty blue vyzerá dokonalo v kombinácii s akoukoľvek farbou. Je očarujúca v spojení s meďou a medenými prvkami, ktoré svadobnej výzdobe dodajú elegantný nádych. V kombinácii so staro-ružovou bude vyzerať romanticky, s bielou bude vyzerať nežne, so zelenou nadčasovo. Ak ju spojíte s burgundy farbou alebo inými výraznými odtieňmi, táto farba bude pôsobiť mäkko a nežne.

Trendy DUSTY BLUE dekorácie na svadbe

Niet pochyb, že ide o veľmi populárnu farbu, ktorá sa stala aktuálnym trendom. Predstavte si seba v bielych svadobných šatách s družičkami po vašom boku, ktoré by mali na sebe očarujúce modré družičkovské šaty. Dokonalá kombinácia, že? Alebo si predstavte modré organzy na bielych obrusoch. Krása! Nechajte sa teda inšpirovať nasledujúcou galériou a vyberte si elegantnú svadobnú výzdobu v kombinácii dusty blue a ďalších farieb, s ktorými vytvára dokonalú súhru.

Pozri aj: Ako vyzdobiť kostol, aby tvoj svadobný obrad bol nezabudnuteľný?

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE