Dážď na svadbe pre šťastie? Na čo myslieť a čo pripraviť vopred?

Nie je to nič príjemné. Dážď počas svadby narobí vrásky a prináša so sebou toľko starostí. My si ale dnes povieme, ako ho zvládnuť bez starostí a dokonca niektoré jeho vlastnosti využiť v náš prospech. Prečo? Lebo svadba je radostná udalosť, a preto si ju nedáme pokaziť nejakými dažďovými kvapkami.

Odporúčame: Čo by mal ženích vedieť pred svadbou? Toto je 7 najdôležitejších vecí

Dážď počas svadby

Zdroj: pinterest.com

Kľúčom ku každému spokojnému svadobnému dňu je mať plán B. Takmer na všetko. Ak patríte medzi tých, ktorí si robia nekonečné zoznamy a potrebujú mať všetko potvrdené na dvakrát, jednoducho sa zmierte s tým, že sú veci, čo nemusia vyjsť. Je to jednoducho tak. Nestrašíme vás, skôr vám chceme povedať, že čokoľvek ste si naplánovali, nie je dôležitejšie ako to, že sa vezmete. Že vyslovíte prísahu a budete svoji.

Dážď počas svadby

Zdroj: pinterest.com

Svadba v stane

Svadbu v stane vám dážď nepokazí. Strecha zastaví vodu a jediný problém bude počas presunov, ale tie dokážete ľahko obmedziť. Aby ste ale zabavili svojich hostí vo vnútri, pripravte si pre nich zopár indoorových hier. Zabaviť ich môžete vtipnou svadobnou tombolou alebo hrami, ktoré si vopred pripravíte. Nemali by to ale byť žiadne pohybové aktivity. S dažďom sa zvyšuje vlhkosť vzduchu a viac sa potíme.

Dážď počas svadby

Zdroj: pinterest.com

Ak si chcete hostí zabaviť, radšej zvoľte vedomostný kvíz. Vytvorte tímy zo svojich hostí podľa nejakej vlastnosti. Napríklad všetci ľaváci alebo tí, ktorí majú doma psa či mačku. Mali by to byť vlastnosti, ktoré vytvoria „zmiešané“ rodinné tímy. Takto sa ľudia lepšie spoznajú a zároveň zabavia.

Dážď počas svadby

Zdroj: pinterest.com

Dážď ako rekvizita na fotenie

A prečo nie? Veď fotenie sa za rôznych podmienok, na rôznych miestach a s rôznymi rekvizitami je zábava. Využite teda aj túto zdanlivú nevýhodu. Je malá pravdepodobnosť, že bude pršať celý deň. Pravda, ak sa neberiete niekde na anglických ostrovoch. Všetko sa dá využiť.

Dážď počas svadby

Zdroj: pinterest.com

Na fotenie si transparentný dáždnik môžete zobrať tak či tak. Je to pekný doplnok a ak by naozaj pršalo, bude to skvelá rekvizita. A povedzme si, koľkokrát ste si povedali, že si dáždnik vezmete, lebo viete, že ak sa s ním budete trápiť celý deň, nepadne ani kvapka. Tak možno je to znamenie, čo myslíte?

Dážď počas svadby

Zdroj: pinterest.com

Gumáky? Ale jasné, veď sú štýlové!

A nielen pre vás. Vaše družičky sa im celkom iste potešia tiež. Veď je to len ďalší pár topánok navyše a ten žiadna žena neodmietne. Môžu byť farebné, biele, veselé, zelené, klasické. Sú ohromne praktické a na rozdiel od tých vysokánskych podpätkov, pri ktorých si nahovárate, že ich ešte vynosíte, gumáky by mohli mať šancu dostať sa ešte k slovu.

Dážď počas svadby

Zdroj: pinterest.com

Podľa toho, aké odvážne sú vaše družičky, môžete vyskúšať aj fotenie celkom naboso. Po ňom si ale pripravte lavóry s teplou vodou a pár pohárov brusnicového džúsu. Predsa len, my ženy sme na studené nohy citlivé.

Dážď počas svadby

Zdroj: pinterest.com

Ak máte svadbu skoro na jar alebo na jeseň a očakávate dážď, nezabudnite si do stanu vyžiadať ohrevné stĺpy. Zahrejú tých, ktorí netancujú a zároveň nemajú radi ani alkohol, ktorý zahrieva zvnútra.

Musíš vidieť: Svadobná výzdoba z orgovánu: Túto vôňu každý hneď spozná!

4 komentárov
Mária Maxianová

Mária Maxianová

24.09.2019 20:03

svadba v prírode sa mi páči, ale je to stres navyše, treba sa skamarátiť s nebesami

Vaše meno:

Alexandra Semanová

Alexandra Semanová

26.12.2019 12:36

Krásne a netradičné.

Vaše meno:

Erika Semanová

Erika Semanová

20.02.2020 16:52

Krásny článok. Fakt výborný nápad, ako urobiť svadbu krajšou.

Vaše meno:

Kristína Dická

Kristína Dická

07.04.2021 10:41

Dážď na svadbe predpovedá šťastie mladomanželom, takže určite ho netreba brať tragicky :-) Keď už nič aspoň fotky môžu byť pekné :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE