Motorkárska svadba: Ako zakomponovať svoju vášeň do svadobného dňa?

Drsňácka aj romantická. Biela aj čierna. Ale najmä veselá, plná lásky a kreatívnych nápadov. Motorkárska svadba patrí medzi tematické svadby, ktoré nám robia radosť tým, že v nich môžeme kombinovať rôzne prvky a najmä zdôrazňovať osobitosť svadobného páru. Pre ženy sú to najmä svadobné šaty a doplnky.

Zaujme ťa: Čo by mal ženích vedieť pred svadbou? Toto je 7 najdôležitejších vecí

Motorkárska kožená bunda

Zdroj: pinterest.com

Svadobné šaty a tetovanie

Možno bojujete s rozhodnutím, či by ste mali svoje tetovania na svadbe schovať. Niektoré mamky totiž svoje dcéry vidia ako biele princezné a k nim nepatrí potetovaná koža. Nerobte si z toho hlavu. Ak máte tetovania a sú vašou súčasťou, pokojne sa nimi pochváľte aj na svadbe. Pri svadbe v kostole by sa mohlo zopár hláv otáčať, aby bol aj „vlk sýty aj ovca celá“, na obrad si oblečte bolerko a po ňom už môžete znovu byť sama svoja. 

tetovanie a svadba

Zdroj: pinterest.com

Čierna alebo biela?

Väčšina neviest, ktoré majú rady zvuk silných motorov, preferuje čiernu koženú bundu pred bielymi šatami. Čierne svadobné šaty sú možnosťou, po ktorej môžete siahnuť tiež, prípadne zvoliť čierne doplnky.

motorkársky motív na svadbe

Zdroj: pinterest.com

Svojej koženej bundy sa ale vzdávať nemusíte. Je skvelým doplnkom a zároveň fantastickou rekvizitou na fotenie. V jesenných mesiacoch, v zime alebo počas skorej jari vás zároveň zahreje. Bundy si tiež môžete nechať upraviť alebo vyrobiť na mieru.

čierne svadobné šaty

Zdroj: pinterest.com

Vaše družičky ale môžu byť bez obáv z toho, že sa oblečené do čierneho niekoho dotknú. Aby ste predišli tomu, že ich vyhlásia za smútočný sprievod, doprajte im pekné doplnky. Pokojne aj vybíjané náramky, náhrdelníky či opasky.

čierne šaty pre družičky

Zdroj: pinterest.com

Rovno z motorky

Ak patríte do väčšej skupinky motorkárskych nadšencov, určite vám urobia svadobný sprievod. Menšiu dekoráciu teda doprajte každému romantikovi aj drsňákovi na motorke.

Inšpiruj sa: Pôvabné svadobné účesy so živými kvetmi: Iný účes už nebudeš chcieť!

inšpirácia na motorkársku svadbu

Zdroj: pinterest.com

Svadobná kytica

Ak máte dušu rebelky, určite máte tiež rada kombináciu kvetov, ktorá je rovnako divoká a uvoľnená. My ich voláme „bordeloidné“. To sú také, ktoré môžu na niekoho pôsobiť až lúčne, no zároveň sú z kvetov, ktoré vydržia dlhšiu dobu bez vody. Aj svadobná kytica z viacerých druhov kvetov tak môže vyzerať elegantne.

svadobná kytica

Zdroj: pinterest.com

Kniha hostí?

A čo tak nechať si podpísať prilby? Namiesto klasickej papierovej knihy, ktorú by ste doma založili, si vyberte dve obľúbené prilby, ktoré budú celkom iste tvoriť krásnu súčasť vašej novej domácnosti. Ak si ich vhodne zafixujete, môžete si ich zobrať aj na svadobnú cestu bez toho, aby sa podpisy vašich hostí rozmazali.

Motorkárska svadba

Zdroj: pinterest.com

Vaša vášeň, vaše hobby, vaše obľúbené veci aj milovaní ľudia by mali byť súčasťou vášho dôležitého dňa. Sú to predsa veci, ktoré vás spájajú a ku ktorým sa budete vracať ešte dlho po tom, ako sa skončí svadobné ráno.

3 komentárov
Alexandra Semanová

Alexandra Semanová

10.08.2019 19:06

Užitočný a inšpiratívny článok.

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

11.08.2019 22:24

Každý si tu nájde to svoje

Vaše meno:

Kristína Dická

Kristína Dická

07.04.2021 10:32

Je veľmi pekné zakomponovať do svadby koníček oboch partnerov, veľa to o nich napovie :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE