Dlhý zdobený závoj: Necháš sa uniesť jeho čarom?

Každý rok ľudia zo svadobného priemyslu prichádzajú s novými nápadmi. Svadby a všetko s nimi spojené sa zo sezóny na sezónu vyvíja, mení a prispôsobuje aktuálnym trendom. Od šiat cez výzdobu až po torty a zábavu pre hostí. Za posledných 20 rokov sa závoje stali menej módnymi a nahradili ich tiary, korunky, ozdoby do vlasov, kvetinové čelenky. Tento rok sú však späť. A to vo veľkom. Tento nádherný a romantický prvok nevestiných šiat už nie je iba svadobným doplnkom, ale i skvelou príležitosťou ako prejaviť a vyznať lásku.

O tebe a o mne

Zakomponovanie osobných prvkov do svadobného dňa nie je nič nové. Všetci si predsa želáme, aby náš veľký deň bol jedinečný a presne taký, aký sme si ho vysnívali, a keď k tomu pridáme niečo, čo nás vystihuje a charakterizuje, naša svadba bude zaručene dokonalá. Zo svadobného závoja sa stáva nielen umelecké plátno, ktoré vytvára priestor pre nádherné výšivky vo forme rozkvitnutých kvetov, dozrievajúcich klasov, ťahajúcich sa brečtanových listov či čarovnej oblohy posiatej desiatkami hviezd, ale i hodvábny, niťami pretkaný papier, ktorý skrýva romantické básne, výroky, personalizované prvky, monogramy a dátumy. Dlhý závoj katedrálovej dĺžky je krásnou ozdobou nevesty, ale i spomienkou a predmetom, ktorý sa bude odovzdávať z generácie na generáciu. 

Personalizované závoje preslávila módna návrhárka Hermiona de Paula, ktorá stelesňuje svet, v ktorom sa stretávajú bezkonkurenčné ručne vyrábané kúsky, jemné umenie a nemiznúce spomienky. Každé jej svadobné šaty sú umeleckým dielom vyrábaným zo srdca. Práve ona prišla s nápadom vyšívaných závojov s obľúbenými kvetmi nevesty a tajnými, osobnými odkazmi mladomanželského páru. 

Takýto romantický závoj dostane nielen každú nevestu, ale i všetkých na svadbe. Prezrite si galériu nižšie a možno i vás osloví.

Pozri aj: Nečakaná voľba nevesty, ktorá dostala každého! V dôsledku pandémie si vybrala babky ako družičky

 

1 komentár
Mária Chromíková

Mária Chromíková

28.03.2021 09:59

Nádherné závoje .

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE