Kvety vo vlasoch či minimalistický drdol? Vyber si svoj svadobný účes

Koľko hodín strávime snahou oživiť naše vlasy, ozdraviť ich, dodať im aspoň nejaký tvar či objem? Koľko sa natrápime počas dní, keď sa rozhodnú jednoducho žiť vlastným životom a bojkotovať naše pokusy vyzerať dobre? A to všetko z jediného dôvodu - (ne)správny svadobný účes dokáže jednoducho zadefinovať náš celkový look a zanechať dojem, či už kladný alebo záporný. 

A v tak dôležitý deň, ako je ten svadobný, sa našej korune krásy dostáva pozornosti ešte viac. Ako teda nájsť to pravé orechové a odchádzať spokojná z kaderníckeho salónu? Ako sa cítiť príjemne a súčasne žiariť aj zvonku? Odpoveď je veľmi jednoduchá - hľadať dostatok inšpirácie a prejaviť vlastnú osobnosť!

Odporúčame: Svet nevesty: Aké trendy svadobné líčenie si vyberieš?

svadobný účes

Zdroj: Shutterstock®

Lesná víla

Hravé, nápadité a trendy! Na kameň zalakovaným a umelo vyzerajúcim lokniam už odzvonilo. Pinterest a Instagram sa len hemžia fotografiami sviežych a romantických vĺn či "messy" drdolov, doplnených živými kvetmi. Tieto originálne počiny sú ako stvorené pre bohémku a dodávajú punc prirodzenosti.

Bude sa ti páčiť: Ako si vybrať svadobnú vôňu? Toto ocení ženích aj nevesta! ​

účes pre nevestu

Zdroj: Shutterstock®

Slovo má dekolt

K šatám bez rukávov, odhaľujúcim dekolt, niet krajšieho doplnku, ako obnažená šija. Jednoduchosť, elegancia, praktickosť a nadčasovosť. Toto všetko v sebe snúbi jednoduchý výčes, ktorý nikdy nemôže nič pokaziť.

Pozri aj: Príprava na deň D: Ktoré procedúry musí nevesta absolvovať?

svadobný výčes

Zdroj: Shutterstock®

Krátkovlasá princezná

Aj pre dámy s kratším zostrihom existuje nekonečno možností. Či už Daisy z The Great Gatsbyho alebo Pixie, femme fatales existujú v mnohých krátkovlasých podobách. A nie je ťažké sa jednou z nich stať práve v deň D. Živá a netradičná farba zas vytvára dojem rebelky.

Odporúčame: Ochráň si ho! Povieme ti, kam nikdy nenosiť snubný prsteň

Nežná v ponytaile

Rozprávkový a jemný look, ktorý  z vás spraví roztomilé dievčatko. Kreativite s vlnami a zapletaním sa medze nekladú!

svadobný výčes

Zdroj: Shutterstock®

Divoké kučery akoby bola osobnosť sama o sebe. Niekto, koho si všimnete vždy, keď vstúpi do miestnosti. A vo svete účesov sa z ich "wow efektu" dá vyťažiť ešte viac. 

Bude sa ti páčiť: Veľký svadobný manuál pre hosťa: Ako nevyrobiť faux pas na svadbe?

úprava kučeravých vlasov

Zdroj: Shutterstock®

Twists, braids and flowers, my favourite combo

Príspevok, ktorý zdieľa Ellie | Bridal & Occasion Hair (@theupdogirl),

Pri zapletaní vlasov je možností nekonečno a väčšinou je výsledok ležérny a pôsobivý zároveň. Zapletené účesy sú nielen jemné a nenútené, ale sú aj jedným z najobľúbenejších trendov. Po prehľadávaní a prehľadávaní stránok a inšpirácií si nepochybne nájdete to ideálne pre vás, avšak nikdy neuškodí dostatočne včasná skúška v salóne vopred. Zoberte si všetky doplnky, podajte jasnú inštruktáž vášmu kaderníkovi a spolu s make-upom otestujte nanečisto svoj účes. Absolvujte s ním aj dámsku jazdu, aby ste si mohli byť istá, že vás počas vášho veľkého dňa nezradí a všetko pôjde ako po masle.

Pozri aj: Oscar De La Renta: Svetový dizajnér a miláčik celebrít

 

2 komentárov
Jana Komadová

Jana Komadová

14.08.2019 13:10

Skvelá inšpirácia

Vaše meno:

Kristína Dická

Kristína Dická

23.02.2020 09:27

Drdol vyzerá najkrajšie a dá sa doňho aspoň ľahko dať závoj :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE