Romantická nevesta Veronika Strapková: Tieto šaty očaria aj vás

Začiatkom minulého mesiaca zažila svoj rozprávkový deň talentovaná speváčka Veronika Strapková, ktorú môžete poznať zo zábavnej šou Hlas Česko-Slovenska. Sympatická bruneta si vzala svojho dlhoročného priateľa Filipa a intímne detaily zo svojej svadby sa veľmi ochotne podelila aj so svojimi sledujúcimi na Instagrame. Tí mali tak možnosť vidieť, aká krásna nevesta Veronika bola. "Ten deň som si predstavovala asi stokrát. A možno aj viac. A v duchu som si priala len jedno. Aby bol ten deň o láske a aby pri ňom s nami mohli byť tí, ktorí pri nás stoja celý život. Rodina a priatelia, ktorých poznáme tak dobre, že sú vlastne druhou rodinou. A tak som si priala, aby ľudia odchádzali šťastní a vďaka tomu aj my. A neviem čím som si to zaslúžila, ale ten deň bol ešte krajší ako som dúfala. Ďakujem z celého srdca ľuďom, čo na nás mysleli a aj tým, čo boli s nami. Snažili sme sa to urobiť v komornejšom duchu a niekoľko milovaných mi chýbalo, ale verím, že sa stretneme v týchto dňoch a budeme ďalej oslavovať dar lásky. Lebo to je krásna oslava. Ďakujem za tú energiu, ktorú si prinesiem do ďalšieho života ako symbol jedného krásneho konca čias chodenia a ako začiatku nového života v úlohe Filipovej manželky. Vraví sa, a ja súhlasím, že šťastie sa kúpiť nedá a to šťastie sa tam objavilo a ja som si z neho ukrojila taký veľký kus ako som len vedela. Ďakujem! " verejne sa vydala zo svojich pocitov čerstvo vydatá Veronika. 

Pozri tiež: Svadobná inšpirácia z červeného koberca: Tieto šaty vás uchvátia

Veronika bola skutočne krásna nevesta

Zdroj: Memo photo agency

Veronika Strapková si nechala šaty prispôsobiť svojej osobnosti

Zdroj: Memo photo agency

Romantická nevesta

Veronika zvolila na svoj veľký deň vyšívanú kreáciu zo svadobného salónu Nicole, ktorú však mierne upravila podľa svojich predstáv. Nadýchaná róba pôsobila vďaka aplikáciam veľmi romanticky a žensky a správny strih nechal vyniknúť krivky mladej nevesty. Zaujímavým detailom bola dlhá pláštenka, ktorá je veľmi žiadaným trendom v tejto oblasti. Do romantickej nálady bol zladený aj make-up a účes známej speváčky, takže výsledný styling do seba dokonalo zapadol. 

Takže milé nevesty, ak sa aj váš veľký deň pomaly blíži, možno práve tento svadobný look vám poslúži ako inšpirácia. 

Veronika bola skutočne krásna nevesta

Zdroj: Memo photo agency

Nevesta bola krásna a svadba veselá, romantická a jednoducho DOKONALÁ, presne taká, ako si ju Veronika vysnívala. Netreba však zabúdať ani na tých, ktorí sa podieľali na podčiarknutí jej prirodzenej krásy, na zhotovovaní videa či svadobných fotografií. 

O make-up speváčky sa postarala PRO MAKE-UP ARTISTKA - Lucia Šenková (lussimakeupartist) a účes do posledného detailu doladili v Lula Factory. Spomienkou na tento deň D sú svadobné fotografie pochádzajúce z dielne MEMO photo agency, láskyplné video vzniklo pod réžiou Story Time a Lukáša Opiela. Celkový styling nevesty doplnila svadobná kytica vytvorená šikovnými rukami Márie Taligovej (tali.flowers.weddings.events). Najkrajšou je však pieseň S tebou, ktorú zložila Veronika pre svojho manžela. Krásne gesto, čo poviete?

Neprehliadni: Dojímavé svadobné fotografie z prvého stretnutia: Emócie, ktoré musia byť zachytené na fotke!

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE