Svadobné fotografie s dymovou bombou: Tie jednoducho musíš mať!

Svadobné fotografie – práve tie sú hodnotnou spomienkou na váš veľký deň. Vďaka nim sa aj po niekoľkých rokoch môžete vrátiť späť a vyrozprávať váš príbeh svojim vnúčatám. Niekedy je ťažké nájsť výborného, cenovo dostupného, šikovného svadobného fotografa, ktorý naplní i vaše očakávania. Môžete nechať všetko naňho a zveriť sa do jeho profesionálnych rúk alebo mu predostrieť vlastnú predstavu. Niektorí z nás chcú elegantnú klasiku v parku či sladkú romantiku v zátiší, iní preferujú fotenie pri čarovnom západe slnka a možno viacerým sa páčia nezvyčajné svadobné fotografie so štipkou humoru. A počuli ste už o fotografiách s dymovými bombami? 

Hravosť a kreativita

Dymové bomby nie sú žiadnou novinkou a vôbec nie je zložité ich zohnať. Tieto zábavné rekvizity sú dostupné v širokej palete farieb. Vytvárajú nádherné farebné oblaky a éterické pozadie. Nielenže predvádzajú epickú šou, ktorá vám zaručí, že vaše svadobné fotografie budú jedinečné, ale tiež ponúkajú hravý spôsob, ako dodať vašej svadbe netradičný a neočakávaný prvok. 

Ak sa rozhodnete pre tieto dymové bomby, mali by ste vziať do úvahy niekoľko skutočností. Svadobné dymové bomby používajte len vonku a pred ich zapálením berte do úvahy aktuálnu teplotu a vietor. Vopred sa dohodnite s majiteľom alebo prevádzkou, či je v poriadku ich použiť a oboznámte o nich aj svojho fotografa, aby bol pripravený. Nezabudnite na to, že od dymových bômb sa môžete zašpiniť, preto pri ich použití dodržujte určitý odstup.

Pozri aj: Romantická nevesta Veronika Strapková: Tieto šaty očaria aj vás

 

 

 

Bomba

Zdroj: pinterest.com

Tu je niekoľko tipov, ako spraviť vaše svadobné fotografie dokonalé:

  • dymové bomby použite ako pozadie pre fotografiu (najvhodnejšie sú svetlé odtiene)
  • miešajte farby (biela a tyrkysová, oranžová s tmavo zelenou)
  • použite bielu dymovú bombu pre fotenie v lese a získajte tajomný, mystický efekt
  • pre večerné fotenie použite bledo modrú a bielu, ktoré krásne kontrastujú s tmavou nočnou oblohou
  • dymové bomby môžete i držať v ruke a dodať vašej fotografií nádherný hravý akcent

Je to presne to, čo hľadáte? Prezrite si našu galériu nižšie a nechajte sa inšpirovať.

Galéria - Svadobné fotografie s dymovou bombou

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE