Svadobný účes pre nevestu s drdolom v hlavnej úlohe: Najkrajšie inšpirácie pre trendy dámy

Svadobné trendy a účesy prichádzajú a odchádzajú. No ak by sme mali vybrať jeden účes, ktorý je nadčasový a asi nikdy nevyjde z módy, tak by to bol určite drdol, ktorý je možné pripraviť na množstvo spôsobov. Je to účes, ktorý za každých okolností vyzerá bezchybne a nevesty ho volia predovšetkým z praktických dôvodov. Skvelo si rozumie so svadobným závojom, vlasy vám neletia do tváre ani vám počas celého dňa neprekážajú a dokonca nechá vyniknúť kontúry vašej tváre.

Svadobný drdol pôsobí elegantne, uvoľnene a romanticky zároveň. No aj keď sa zdá, že ide o obyčajný účes, v skutočnosti to tak nie je, pretože je možné vytvoriť ho viacerými spôsobmi a dozdobiť rôznymi doplnkami, kvetinami či vrkočmi. Dokonca si môžete nechať vytvoriť hladký drdol zo všetkých vlasov, kaderníčka vám môže vypnúť len časť vlasov. Môže byť uhladený alebo ležérny. Spôsobov je veľa, preto v našej galérii nájdete inšpiráciu na svadobné účesy práve s drdolom.

Svadobný drdol ako účes pre nevesty

Existuje viacero dôvodov, prečo zvoliť práve drdol ako svadobný účes. V prvom rade nechá vyniknúť vaše svadobné šaty. Ak ste siahli po šatách s odhaleným chrbtom alebo ramenami, tak tieto partie vášho tela krásne vyniknú.

Drdol vydrží pokope počas celej svadby. Aj keď budete drieť lodičky na svadobnom parkete po celú noc, účes prežije všetko. Dokonca ani čepčenie nevesty mú neublíži. Dokonalo budete vyzerať aj na svadobných fotografiách, a to z každého uhla. Nechajte sa teda inšpirovať a zvoľte pre váš veľký deň práve účes s drdolom.

Pozri aj: Svadobná inšpirácia z červeného koberca: Tieto šaty vás uchvátia

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE