Marhuľová svadobná výzdoba: Sladká farba pre deň D

Milujeme marhuľovú a priznávame sa k tomu bez rozpakov. Nie je príliš detská ako ružová, nie je chladná ako biela. Je jednoducho kombináciou všetkého dobrého, čo máme na svadbách radi. Je romantická, ale nie prehnane. Vonia po marhuľových koláčoch a zároveň má nádych exotických kvetov. Marhuľová svadobná výzdoba je in aj v tejto sezóne a ostane s nami ešte veľmi dlho.

výzdoba v marhuľovej farbe

Zdroj: Shutterstock®

Marhuľové cukrovinky a nápoje

Či už si vyberáte farbu, alebo príchuť, nemôžete sa pomýliť. Marhuľovú farbu vytvoríte aj z pomarančov alebo grapefruitov a tieto príchute sú navyše príjemne exotické.

cukrovinky v marhuľovej farbe

Zdroj: Shutterstock®

V lete sa môžete pohrať aj so zoznamom miešaných drinkov a pridať k nim aj nejaké osviežujúce grepové nealkoholické limonády alebo zaujímavé nápoje pre dospelých.

drinky na svadbu

Zdroj: Shutterstock®

Svadobnú tortu budete chcieť celkom isto zladiť podľa výzdoby. K marhuľovej farbe môžete smelo pridať jedlé zlato. Torta sa zmení z obyčajnej na skutočne čarovnú a luxusnú.

Prečítajte si tiež Fotenie pri západe slnka: Nápady na unikátne svadobné fotografie

marhuľová svadobná torta

Zdroj: Shutterstock®

Marhuľová svadobná výzdoba

Jemná ako našľahaná smotana bude výzdoba, v ktorej sa spoja marhuľové kvietky s bielymi. Ideálne sú marhuľové ruže v rôznych veľkostiach. Majú príjemný retro vzhľad a dajú sa krásne kombinovať aj s kvietkami podobnej farby.

bohatá svadobná výzdoba

Zdroj: Shutterstock®

Každá výzdoba, v ktorej má dominovať konkrétna farba, je o niečo bohatšia, ak sú jej súčasťou farebné obrusy. Marhuľové obrusy sú nádherné a so zlatými doplnkami jednoducho žiaria. Aj zlaté chiavari stoličky pomáhajú k dosiahnutiu fantastickej elegancie.

doplnky pre nevestu

Zdroj: Shutterstock®

svadobné prstene

Zdroj: Shutterstock®

Marhuľové doplnky

Výhodou tejto farby je to, že jej nevadí ani zlatá, ani strieborná. Bez ohľadu na to, z akého kovu máte obrúčky, marhuľová poduška sa k nim bude hodiť. Aj družičky budú v tejto farbe žiariť a pridať im môžete akékoľvek kvetinové alebo štrasové doplnky. 

svadobné doplnky

Zdroj: Shutterstock®

oznámenie v marhuľových tónoch

Zdroj: Shutterstock®

Svadobná kytica a pierko pre ženícha

Do kytíc sa nemusíte báť použiť ani karafiáty. Tie moderné sú šľachtené, bohaté, krásne voňajú a aj keď sú trošku retro, určite nepôsobia nemoderne alebo nudne.

svadobné pierko

Zdroj: Shutterstock®

svadobné dekorácie

Zdroj: Shutterstock®

Výhodou menších kvietkov je fakt, že aj pierko pre ženícha bude mať správnu veľkosť. Ani príliš veľké, ani príliš malé. Muži majú radi, ak im kvety na saku nezavadzajú, no my chceme, aby boli ozdobení čo najkrajšie. Taký karafiát je preto ideálny.

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE