Vyhraj 3x Aigner Cara Mia Ti Bacio dámsku vôňu v hodnote 42 €

Žena Cara Mia je sebavedomá, úspešná, silná a pritom zraniteľná, a jej srdce je plné lásky. Muž Cara Mia je úžasne charizmatický a presne vie, čo chce. Vždy je uprostred diania – šarmantný džentlmen, ktorý urobí všetko pre lásku svojho života. Spoločnú cestu odštartovali už dávno. Jemné dotyky, hlboké pohľady a šteklenie v bruchu boli prvé prejavy ich zamilovania. Jar – obdobie, kedy delikátne puky ich lásky začali rozkvitať – je preč. S novým obdobím vyzreli aj ich pocity. Vášnivá romanca prerástla do čohosi iného. Teraz pociťujú nekonečnú lásku. Starajú sa jeden o druhého. Cítia sa úplní iba vtedy, keď sú spolu. Preto svoju hlbokú lásku teraz spečatia vášnivým bozkom. Nič nedokáže vyjadriť bezpodmienečnú lásku lepšie, ako vášnivý bozk. Bozk vie povedať viac než tisíc slov. Dokáže prezradiť to, čo sa slovami vyjadriť nedá. Bozk je symbolom silného spojenia, blízkosti, intimity, vášne a dôvery. Cara Mia Ti Bacio – bozkávam ťa!

Cara Mia Ti Bacio je kvetinovo orientálna vôňa s ovocným úvodom zloženým z mandarínky, davany a šťavnatej hrušky. Kvetinové srdce odhaľuje sýte kvety pomarančovníka, jazmínu a zamatových ruží, ktoré sú pripomienkou prvého bozku. Návykový základ predvádza orientálne tóny ambroxanu a vanilky. Zmyselné kakao uvoľňuje príjemný pocit tepla a komfortu.

  • Hlava: mandarínka, davana, hruška
  • Srdce: kvet pomarančovníka, jazmín, ruža
  • Základ: ambroxan, vanilka, kakao

 

Vyhrajte 3x Aigner Cara Mia Ti Bacio dámsku vôňu v hodnote 42 €

 

Každým komentárom na našom webe pri ČLÁNKOCH máte väčšiu šancu vyhrať. :-)

Vždy, keď sa na našej stránke podelíte s nami a čitateľkami o svoj názor, radu alebo postreh, budete mať väčšiu šancu vyhrať. Počítajú sa všetky pridané komentáre počas trvania súťaže. POZOR, UPOZORNENIE: Ďakujeme za komentáre priamo k tejto súťaži, ale nimi sa do nej nezapájate!

Súťažíme od 4.10. do 17.10.2019

Súťaž už bola ukončená

Gratulujeme výhercom:

Darina Božiková

Lucia Kobíková

Ing. Silvia Vargová

Výhercovia boli kontaktovaní e-mailom alebo telefonicky.

súťaž o dámsku vôňu Aigner

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

1 komentár
Mária Chromíková

Mária Chromíková

06.10.2019 19:06

Aigner Cara Mia Ti Bacio asi by sa mi páčila.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE