Najdrahšie svadobné šaty v dejinách: Vypadnú ti oči!

Každá žena túži po tom, aby vo svoj svadobný deň vyzerala nádherne a neodolateľne. Chce, aby jej svadba bola dokonalá, a to od prvých krokov, keď vstúpi jej budúci manžel do domu jej rodičov až po posledné minúty svadobnej zábavy. A čo svadobné šaty? Pre nevesty je to jedna z najdôležitejších vecí. Mnohé z nich si niekedy neváhajú dokonca požičať peniaze, aby si mohli dovoliť svoje vysnívané šaty. A keď je nevesta spokojná, obdivovaná a šťastná, znamená to, že aj celé svadobné osadenstvo je šťastné. 

Čo tí, ktorí pochádzajú z veľmi dobre situovaných rodín? Čo také celebrity? Viete si ich predstaviť, ako vyzerajú na svojej svadbe? Dokážete uhádnuť náklady na ich svadobné šaty, ktoré si dajú na seba iba raz? Viete, prečo ich šaty stoja veľa peňazí? 

Od diamantov až po zlaté výšivky

Už sme si zvykli, že hollywoodske hviezdičky sú nielen rozmaznané, ale dokážu si dopriať poriadny luxus a pohodlie. A čo sa týka svadieb, tak sú niekedy až veľmi prečačkané a prehnané. Keď však majú na to peniaze, prečo si ich neužiť. 

Od Victorie Backham až po Kim Kardashian či Jessicu Biel – každá z nich mala na sebe počas svadby svoje vysnívané šaty. Diamantmi vyzdobené, pretkané červenými rubínmi, drahými kameňmi, perlami, vyrobené z hodvábu, doplnené pávím perím v kombinácii s prácou šikovných rúk slávnych návrhárov. Toto sú svadobné šaty celebrít. 

Pozri aj: Vieš, ako si ozvláštniť svadobné šaty? Tomuto trendu neodoláš!

Galéria -

Kate Middleton

Šaty vojvodkyne z Cambridgeu sa považujú za jedny z najkrajších, ktoré boli kedy navrhnuté a vyrobené. Dĺžka ich závoja je skoro tri metre. Hodvábna sieť a čipkové detaily, ktoré boli použité na vytvorenie týchto nádherných svadobných šiat, jej dodávajú elegantný a kráľovský vzhľad. Šaty vytvoril luxusný módny dom Alexander McQueen a výroba trvala niekoľko mesiacov. Ich hodnota je takmer 400 000 dolárov.

6 komentárov
Mária Chromíková

Mária Chromíková

02.10.2019 10:25

Svadobné šaty Kate Middleton sa mi páčia najviac...

Vaše meno:

Mária Maxianová

Mária Maxianová

05.10.2019 18:57

našťastie, šťastie nezáleží na cene šiat

Vaše meno:

Lucia Kobíková

Lucia Kobíková

07.10.2019 17:35

Kate mala jednoznačne najkrajšie

Vaše meno:

Ing. Silvia Majorosova

Ing. Silvia Majorosova

09.10.2019 08:27

Kate mala najkrajsie, rozpravkovo krasne ❤️

Vaše meno:

Lucia Šintálová

Lucia Šintálová

09.10.2019 22:46

Kate mala krásne šaty, jemné, nežné, elegantné.

Vaše meno:

Natália Lobodášová

Natália Lobodášová

14.10.2019 09:06

Niektoré sú otras a niektoré nádherné :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE