Dojímavé svadobné fotografie z prvého stretnutia: Emócie, ktoré musia byť zachytené na fotke!

Podľa rôznych povier, ktoré sa medzi nami šíria, by nemal ženích vidieť nevestu vo svadobných šatách pred samotnou svadbou – údajne to prináša nešťastie. A tak si mnohé páry nechávajú fotenie až po svadobnom obrade. 

No tí, čo na rôzne povery neveria volia svadobné fotenie ešte pred samotným obradom. Je to najmä preto, lebo samotné svadobné fotenie môže trvať aj niekoľko hodín.

A ak mladomanželia nechcú nechať svadobných hostí, aby sa zabávali bez nich, tak si svadobné fotenie plánujú na dopoludnie, a teda ešte predtým, než si vymenia manželské sľuby a sľúbia si vernosť do konca svojho života.

Vedeli ste však, že aj samotné fotenie podlieha rôznym trendom? Kedysi sa svadobné fotografie robievali vo foto štúdiách. Dnes mladomanželia volia predovšetkým vonkajšie prostredie, ktoré je ich srdcu najbližšie alebo je najfotogenickejšie.

Fotenie v horách, na jazere, pri koňoch, ale aj s rôznymi rekvizitami a pod. Je však jedno, kde sa budete fotiť. Pri svadobných fotografiách je najdôležitejšie zachytiť emóciu.

A tá, ktorá nastane pri prvom stretnutí ženícha a nevesty v deň svadby, je najviac dojímavá a neopakovateľná. Tú si treba rozhodne zvečniť aj na svadobnej fotografií

svadobná fotografia

Zdroj: pinterest.com/ruffled/

Emócia na fotografiách, ktorá sa nikdy nezopakuje

Povery sú len poverami, práve preto sú svadobné fotografie z prvého stretnutia v deň D na zozname najžiadanejších fotografií a mohli by sme ich označiť aj za „must-have“ fotografie z tohto veľkého dňa.

Sú dokonca krásnou symbolikou začiatku nového života. Je to prvotný okamih, ktorý sa navždy vryje do pamäti vás aj vášho manžela.

Svadobné fotografie z prvého stretnutia sa stali medzi modernými pármi veľmi žiadané. Dokonca ich mnohí označujú za nové tradície, výsledkom ktorých sú srdcervúce fotografie, ktoré vtláčajú slzy do očí.

Či už to bude fotografia manželov „za dverami,“ „za stenou“ alebo fotografie, kde ženích vidí svoju budúcu manželku vo svadobných šatách po prvýkrát, budú dokonalou spomienkou na tento svadobný deň. Nechajte sa inšpirovať nasledujúcou galériou a rozhodnite sa pre podobné svadobné fotografie.

Pozri aj: Ako vytvoriť svadobné oznámenie: Čo doň zahrnúť?

Aktualizovaný článok: 11.5.2023

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE