Zimné svadobné fotografie: Sneh im dodá ten správny mrazivý nádych

Aj keď tvorba svadobných fotografií v snehu a mraze nie je úplne ideálnou predstavou svadobného fotenia mladomanželov, stavíme sa, že práve tie sú v tomto období najžiadanejšie. Mraz zachádzajúci pod nechty, červené vyštípané líčka, len VY a ON a sneh navôkol – idylická predstava. Veď prečo by ste inak volili svadbu v tomto zimnom období? Určite nie len preto, aby ste ušetrili (dávno je známe, že zimné svadby sú koniec-koncov lacnejšie než svadby počas letnej svadobnej sezóny). Síce svadobné fotografie pri zapadajúcom slnku, v horách alebo s čerstvo opadaným lístím sú romantické, ani tie zimné nie sú na zahodenie. Pózovanie v zasneženej krajine môže byť náročnejšie, no o to viac si budete každú jednu fotografiu vážiť a pri prezeraní spomínať na tento deň D.

Keď sa rozhodnete pre zimnú svadbu, tak určite si naplánujte aj fotenie v zasneženej krajine. Síce zopár minút bude pre vás nepríjemných, no budú stať za tu krásu, ktorú ponúka zasnežené prostredie. A ak sa vám pošťastí, tak si môžete vytvoriť svadobné fotografie v čerstvom prašane. Takéto fotografie majú svojho sezónneho ducha. A ešte ak do svadobného fotenia zakomponujete aj rôzne rekvizity, ako sú svetielka, lyže či snowboard a pod., o to budú fotografie zaujímavejšie

Zimné zasnežené svadobné fotografie

To, že je vonku zima a teda aj zimné ročné obdobie ešte neznamená, že nám vonku nasneží. No ak sa vám pošťastí, tak vaša svadba bude dokonalá. A vôbec sa nemusíte báť o svoje svadobné šaty. Sneh je v podstate len zamrznutou vodou, takže aj keby sa vám pod nohami topil, tak vaše svadobné šaty to rozhodne nezničí. Myslíte však na to, že lodičky nie sú najlepšou voľbou na takéto fotenie v snehu. Voľte skôr čižmy alebo snehule, v ktorých vám bude príjemne teplo.

Čaká vás zimná svadba? Tak sa inšpirujte svadobnými fotografiami v exteriéri v zasneženej krajine – nájdete ich v nasledujúcej galérii.

Odporúčame: Svadobná výzdoba vo farbe šampanského: Vsaď na luxus a eleganciu!

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE