Najluxusnejšia svadba na svete: Zo sumy, koľko stála, odpadneš!

Sú nevesty, ktoré nemusia riešiť rozpočet. Možno ich považovať za „šťastlivky". Veď ktorá z vás by nechcela prežiť svoj veľký deň bez toho, aby riešila každé euro navyše? Musela sa rozhodovať medzi lacnejšími variantami? No takúto možnosť mala čínska „Kim Kardashian". Vydávala sa pred 4 rokmi a jej svadba je doposiaľ považovaná za jednu z tých najdrahších. Stála totiž viac ako 31 miliónov dolárov! Točí sa vám z tejto sumy hlava? To asi každému. Pri tejto sume možno teda bezpochyby povedať, že to bola najluxusnejšia svadba. A čo všetko môžete mať za takéto peniaze?

Luxus všade naokolo

Herečka, modelka a speváčka Angelababy, vlastným menom Angela Yeung (31) bola nevestou na jednej z najpompéznejších svadieb, aké kedy Čína zažila. Celebrita si zavolala 2 000 hostí a svojim rozpočtom prekonala aj svadbu Kim Kardashian. A to takmer 1,5 násobne. Samozrejmosťou svadby bola napríklad trojmetrová torta, ktorá mala pripomínať kolotoč, súbor baletiek či pianista. Aj róba nevesty bola pompézna a luxusná. Pochádzala z módneho domu Dior a len zhotovenie šiat trvalo 5 mesiacov.

Samozrejme, ak máte k dispozícií milióny, ktoré ani nepotrebujete, nie je až také ťažké a náročné ich minúť. Podľa magazínu Forbes, by rovnaká suma vystačila na usporiadanie desiatich ročníkov Oscarov. Neveste na to stačil jeden večer a tieto veci: 

  • zásnubný prsteň s päť karátovým diamantom z francúzskeho klenotníctva – stál takmer jeden a pól milióna dolárov 
  • svadobné šaty od slávneho módneho domu Christian Dior boli ručne vyrábané na zákazku päť mesiacov pred svadbou a nevestu vyšli takmer na pätnásť miliónov 
  • darčeky pre dvetisíc hostí obsahovali aj mobilné telefóny
  • na pred-svadobné fotenie si nevesta obliekla couture šaty od Elieho Saaba
  • holografický hrad
  • obrie steny z kvetín

Odporúčame: Známe topmodelky ako očarujúce nevesty: Inšpirujte sa!

A viete, kto je vlastne Angela? Ide o jednu z najznámejších hviezd v Číne, na konte má dvadsiatku filmov. Ako inak, snaží sa preraziť aj ako speváčka a zaujať sa jej podarilo aj v Hollywoode. Objavila sa napríklad v americkej snímke po boku Willa Smitha. Jej manžel Huang Xiaoming však za ňou nijako nezaostáva. Podľa viacerých médií však mnoho nákladov pokryli údajne sponzori dvojice a nie rodina, ako by si mnohí mysleli. 

Pozri: Ako znížiť počet hostí na svadbe, keď ju plánuješ na toto pandemické obdobie?

A keďže platí, že je lepšie raz vidieť, ako stokrát počuť či čítať, prinášame vám video zo svadby tejto dvojice. Na vlastné oči môžete vidieť, aký luxus si manželia dopriali!

1 komentár
Zuzana Jasna

Zuzana Jasna

05.04.2021 22:20

Myslím, že nie je dôležité koľko stojí svadba , dôležitejšie je, či si človek zvolil toho "správneho" partnera pre spoločný život

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE