Známe topmodelky ako očarujúce nevesty: Inšpirujte sa!

Mnohé z týchto modeliek mali na sebe svadobné šaty už niekoľkokrát. A to vďaka svojej práci. No keď prišiel na rad ich veľký deň D, predviedli sa v niečom, čo možno mnohí nečakali. Každá z nich bola iná, okúzľujúca a každá z nich vás môže niečim inšpirovať. Či už chcete byť romantická, elegantná, princeznovská, bohémska alebo klasická nevesta

Elegantná Hilary Rhoda

Tmavovlasá topmodelka Hilary Rhoda si na svoj svadobný deň zvolila róbu od známej dizajnérky Caroliny Herrery. Jednoduchý a sofistikovaný strih podčiarkol jej štíhlu a vysokú postavu. Zaujímavosťou boli čierno-zelené detaily, ktoré sa často nevidia a ktoré urobili zo známej modelky originálnu nevestu. V podobnom duchu, teda v elegancii, sa niesol aj účes a líčenie Hilary, ktoré bolo veľmi jednoduché a prirodzené.

Pozri tiež: Romantická nevesta Veronika Strapková: Tieto šaty očaria aj vás

Rozprávková Gabrielle Caunesil

Trochu teatrálnejším smerom sa vybrala ďalšia očarujúca modelka Gabrielle Caunesil. Tá zažiarila v nádhernej róbe, za ktorú by sa nehanbila ani jedna Disney princezná. Ak patríte medzi ženy, ktoré túžia byť počas svojho svadobného dňa za princeznú, tak sa môžete inšpirovať práve touto nevestou. Zaujímavým detailom týchto šiat sú snímateľné ramienka, ktoré si modelka po ceremoniáli dala dole.

Romantická Hailey Bieber

Jednou z najočakávanejších svadieb vo svetovom šoubiznise bola jednoznačne svadba Hailey a Justina Biebera. Prvý obrad mladej dvojice prebehol v tajnosti na úrade, druhý sa niesol v honosnejšom štýle. Obrad sa konal v prísnom utajení a šaty nevesty uzreli svetlo sveta na sociálnych sieťach až neskôr. Ale akonáhle ich Hailey zverejnila všetci fanúšikovia začali žasnúť. Mladá nevesta zvolila veľmi romantickú čipkovanú róbu, ktorá kopírovala jej sexi postavu. Dlhý rukáv a odhalené ramená pôsobili veľmi nežne. Krásny bol aj niekoľkometrový závoj, ktorý vytvoril teatrálnejší styling.

Odporúčame: Dlhý, čipkovaný, vintage? Ktorý svadobný závoj si vybrať?

Bohémska Bar Refaeli

Úplne iným smerom sa vybrala modelka Bar Refaeli. Tá si odpustila veľkolepé róby a zvolila bohémsku klasiku. Šaty, ktoré na prvý pohľad vyzerajú skôr ako dovolenkové, ale podčiarkli osobnosť Bar. A toto je smer, ktorým sa aj vy môžete vybrať. Za vznikom šiat stojí francúzska značka Chloé a i keď si pri pohľade na ne poviete, že išlo asi o súkromnú svadbu, opak je pravdou. Bar mala veľkolepú svadbu s takmer 300 hosťami.

Tradičná Karlie Kloss

A nakoniec tú máme inšpiráciu pre nevesty, ktoré vyznávajú skôr tradičné modely a overenú klasiku. Tú na svojej svadbe predviedla modelka Karlie Kloss. S manželom si povedali svoje „áno“ počas malého židovského obradu na severe štátu New York v spoločnosti asi 80 ľudí. A aké šaty si Karlie vybrala? Počas intímneho obradu v lese mala Karlie na sebe šaty z módneho domu Dior, ktoré navrhla Maria Grazia Chiuri, pozostávajúce z čipky, jednoduchého strihu a závoja. Ozdobou šiat bol tenký opasok v páse.

 

1 komentár
Jana Komadová

Jana Komadová

19.10.2020 22:30

Rada som si pozrela

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE