Štýlové svadobné rúška: Povinná výbava nevesty a ženícha

Plánujete svadbu. Nájdete si krásne priestory, zarezervujete si fotografa, hudbu, vyberiete si šaty, spíšete zoznam hostí, objednáte zákusky, zaplatíte zálohy, prichystáte pozvánky a zrazu bum! Vypukne pandémia, ktorá zmení všetky vaše plány. Obmedzenia, zákazy, zatváranie podnikov, reštaurácií. Vám nezostáva nič iné len si rýchlo nájsť nový termín a dúfať, že sa váš veľký deň konečne stane skutočnosťou. 

Čo sa však povrávalo, stáva sa pomaly realitou. Pandémia nezmizla – stále je tu, ba dokonca situácia je horšia, ako predtým. Zasahuje do všetkých oblastí nášho života a my sa s ňou pomaly učíme žiť. 

Realizovanie svadby počas pandémie nie je ani zďaleka to, o čom sme snívali. Počet svadobčanov je obmedzený len na kruh najbližších, žiadne veľké svadby. na Dezinfekcia každom rohu, žiadne bozky pri stretnutí či podávanie rúk. A k tomu rukavice a rúška. Toto sa naozaj nedá nazvať tou ideálnou a dokonalou svadbou podľa vašich predstáv. Keď sa však pozrieme na to z druhej strany, budeme mať o čom rozprávať našim deťom a vnúčatám. 

Zostaňte chránení, ale i štýloví

Keď ste sa teda rozhodli, že vašu svadbu nebudete znova odkladať a chcete sa konečne vziať aj napriek všetkým tým opatreniam, choďte na to vkusne a s nadhľadom. Odhoďte nepekné papierové, respiračné či chirurgické masky a rúška. Vsaďte na krásne biele zdobené flitrami alebo kvetinovými vzormi. Nechajte sa zlákať pútavými maskami s bohémskou čipkou, perlami alebo korálkami. Veľmi elegantne pôsobia i rúška z hodvábu. Nebojte sa pastelových farieb či jemných vzorov, ktoré môžete zladiť s vaším celkovým výzorom.

Rúška môžu byť i nezvyčajnou spomienkou na váš veľký deň. Nechajte si na ne vyšiť dátum vašej svadby alebo citát, ktorý vás oboch vystihuje. Nesmieme zabudnúť i na ženícha. Zvoľte čierne rúško k obleku alebo si zaobstarajte set pre nevestu a ženícha. Takisto pre vaše družičky vyberte vkusné rúška, ktoré budú ladiť s ich šatami. 

Prezrite si našu galériu nižšie a nechajte sa inšpirovať niekoľkými krásnymi a nápaditými rúškami. 

Neprehliadni: Nové opatrenia na svadbe v súvislosti s COVID-19: Skutočne sa budú konať len malé svadby?!

Galéria: Štýlové svadobné rúška

1 komentár
Kristína Dická

Kristína Dická

08.04.2021 11:28

Smutná doba nastala :-(

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE