Čierna svadobná torta: Neuveriteľné, ale je to trend, ktorému podľahneš!

Čierna je častokrát označovaná za pochmúrnu farbu, ktorá je spájaná s pohrebmi a smútočnými udalosťami. V dnešnej modernej dobe tomu nemusí byť tak. Už neraz sme sa presvedčili, že čierna môže byť zaujímavým akcentom aj na svadobných šatách. K tomu, aby ste sa k niečomu podobnému odvážili, musíte byť modernou nevestou, ktorá sa nebojí experimentovať a názory ostatných sú jej ľahostajné. Veď povedzme si, svadobní hostia veľmi radi komentujú všetko možné aj nemožné.

V súčasnosti je jedným z najväčších svadobných trendov čierna svadobná torta. Avšak pozor, žiadna svadobná torta s čiernym prvkami a čiernymi doplnkami na bielom pozadí. Čierna je v tomto prípade dominantná. Ak sa pre ňu rozhodnete, tak verte nám, budete výnimočná, pretože nie každý sa na podobný „výstrelok“ odváži.

Trendy svadobná torta od hlavy až po päty v čiernej!

Po celé roky sme sledovali sofistikovanosť čiernobielych vzorov, koketné a zábavné akvarelové prvky, pútavý kov či dokonca svadobné torty vystavané z muffinov alebo „kapkejkov“. No ak túžite po svadobnej torte, ktorá strhne pozornosť všetkých svadobčanov, tak ste ju práve našli. Okrem iného sú čierne svadobné torty trendy. Sú luxusné, sofistikované a fenomenálne.

Ak majú na sebe zlaté prvky, tak môžeme hovoriť o ultra-luxusných svadobných tortách s nesmrteľnou kombináciou, ktorá k sebe ladí za každých okolností. K čiernej torte sa tiež hodia farebné kvety, rôzne čipkované prvky, ľudové motívy či efektné ťahy vytvorené štetcom.

Pokiaľ nie ste konzervatívnou nevestou a ste otvorené všetkým, možno niekedy aj divokým nápadom, tak s touto tortou rozhodne zabodujete. Odstráňte nudu zo svojej svadby a zvoľte práve čiernu svadobnú tortu. Či už to bude poschodová, alebo jednoduchšia torta pre menší počet svadobných hostí, rozhodne zaujmete!

Odporúčame: Svadobná nočná košieľka: Buď očarujúca aj počas svadobnej noci!

Galéria:

3 komentárov
Mária Maxianová

Mária Maxianová

19.09.2019 19:21

mám rada netradičné veci a nápady, ale toto je trochu cez...

Vaše meno:

Ivana Fajdelová

Ivana Fajdelová

21.09.2019 17:47

Tak toto určite nie :)

Vaše meno:

Milka Damašková

Milka Damašková

29.09.2019 03:15

A potom príde fotograf a zavelí: Úúúsmev .. :))

Vaše meno:

Milka Damašková

Milka Damašková

29.09.2019 03:17

...a čierne medzi zubami

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE