Burgundy svadobná výzdoba - ako ju zjemniť? Netreba ti na to veľa!

Poznáte to. Počas plánovania svadby nám ten Pinterest jednoducho nedá pokoj. Stále ponúka nové fotky, nové pohľady, farebné kombinácie a hlavne kopec nových nápadov, ktoré jednoducho chceme vyskúšať. Ako zjemniť burgundy svadobnú výzdobu, keď vás omrzela jej tmavosť? Ak už máte objednané kvety, svadobné oznámenia a nechcete sa úplne vzdať jej sýtosti, môžete ju pomocou detailov zmeniť.

Pozri aj: Kreatívne zasadacie poriadky: Tieto ťa určite inšpirujú!

kvety vo farbe burgundy

Zdroj: pinterest.com

Svadobné oznámenia

Všetky tlačoviny, podobne ako výzdoba, by mali prejsť revíziou. Ak ste rozhodnutí túto farbu zjemniť, odporúčame vymeniť tmavý papier za biely a skôr použiť kvietky, ktoré budete mať vo výzdobe. Aj tie môžete farebne „preriediť“ a použiť viacero rôznych farieb.

svadobné oznámenie a pozvánky

Zdroj: pinterest.com

Šaty pre družičky

Zladené dámy okolo nevesty sú jednoducho topka. Okrem toho, že ich vždy jednoducho identifikujete v dave, ak potrebujete pomoc, svadobné fotografie majú hneď iný šmrnc. Družičky si nemusia lámať hlavu nad tým, do čoho sa oblečú a aké doplnky treba hľadať.

burgundy šaty pre družičky

Zdroj: pinterest.com

Ak chcete vyhovieť všetkým typom postáv, ponúknite družičkám, že si strih šiat môžu vybrať. Potom vyznejú všetky a budú sa cítiť krásne. Ak sa rozhodnete zjemňovať výzdobu marhuľovou farbou, ktorá je v súčasnosti veľmi in, môžete aj družičky zladiť do dvoch farieb.

burgundy svadobná kytica

Zdroj: pinterest.com

Svadobná výzdoba

My burgundy milujeme, ale je pravda, že v niektorých prípadoch a v niektorých priestoroch pôsobí jednoducho príliš tmavo. Vtedy je lepšie svadobnú výzdobu zjemniť inou farbou. Biela bude s tmavo fialovou či bordovou pôsobiť extra kontrastne. Ak ale máte na stoloch biele obrusy, môže sa vám táto kombinácia vyplatiť.

kvety v burgundy farbe

Zdroj: pinterest.com

Ružová a marhuľová by vám možno nenapadli, ale v kombinácii s burgundy vyzerajú dokonalo. Zjemňujú a zároveň dodávajú akúsi extra romantiku do tmavej kombinácie. Navyše, ak kombinujete viacero farieb, bude dekorácia pôsobiť omnoho bohatšie. Napríklad ak do dekorácie pridáte zeleň.

svadobná výzdoba v burgundy farbe

Zdroj: pinterest.com

Dekorácia na torty

Obyčajne sa kvety použité v dekorácii dopĺňajú aj na iné miesta. Ako ozdoba do priestoru, na výzdobu miesta obradu aj na zákusky a, samozrejme, svadobnú tortu. Okrem ružovej či marhuľovej môžete použiť aj farbu, ktorá je aktuálne trendová a tou je greenery. Zeleň je trendová, prírodná a každú výzdobu obohatí.

poschodová svadobná torta

Zdroj: pinterest.com

Svadobná kytica

Zbadali ste veľa fotiek burgundy kytíc a teraz z nich už nemáte dobrý pocit? Požiadate svoju kvetinárku, aby vám do tej vašej svadobnej kytice pridala ďalšie farby. Určite nebude proti tomu namietať a výsledok sa bude páčiť obom.

svadobná kytica

Zdroj: pinterest.com

Aj pierko pre ženícha bude vyzerať krajšie, keď do neho vložíte zopár kúskov v inej farbe. Samozrejme, dbajte na to, aby pierko nebolo príliš veľké. Na fotení by vyzeralo pekne, ale počas dňa by ženíchovi veľmi zavadzalo a mohlo by mu pri pohybe odpadnúť.

burgundy pierko pre ženícha

Zdroj: pinterest.com

Ak sa vám stane, že zmeníte názor na svadobnú výzdobu, konajte čo najskôr. Kontaktujte svadobnú agentúru, prípadne kvetinára, aby zmenu zrealizovali čím skôr. Radšej, ako by ste mali svoj svadobný deň stráviť obklopená farbou, ktorá vám nesedí. Požiadajte teda promptne o jej výmenu alebo zjemnenie.

6 komentárov
Milka Damašková

Milka Damašková

03.08.2019 23:33

Pekné, inšpiratívne....Najviac sa mi páči ženíchova kystka :)

Vaše meno:

Alexandra Semanová

Alexandra Semanová

10.08.2019 19:14

Krásna a nevšedná burgundy. Super inšpirácia.

Vaše meno:

Žofia Mažáriová

Žofia Mažáriová

11.08.2019 19:15

Pekné, vkusné

Vaše meno:

Anna Kristova

Anna Kristova

12.08.2019 17:46

táto burgundská je trendy

Vaše meno:

Lenka Pajtinková

Lenka Pajtinková

08.10.2019 09:42

Burgundy milujem, krasne inspiracie

Vaše meno:

Kristína Dická

Kristína Dická

16.02.2020 16:59

Tak pre túto farbu som sa rozhodla na svoju svadbu aj ja :-) Ale ja ju budem kombinovať s tmavomodrou a maslovou s prvkami dreva, na jesennú svadbu sa hodí perfektne :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE