DIY čísla na svadobné stoly: Inšpiruj sa skvelými nápadmi

Niektorí budúci mladomanželia vôbec neriešia zasadací poriadok. Je im v podstate jedno, kam si svadobní hostia sadnú. Veď aj tak je dôležité, aby sa na svadbe bavili a je jedno či budú pri stole sedieť s tetou z druhého kolena alebo ujom, ktorý nalieva jeden od druhého.

Na druhej sú tu takí, ktorí chcú mať všetko pod kontrolou, a preto prípravu zasadacieho poriadku nezanedbávajú. Pri jeho zostavovaní je dôležité poznať vzťahy v rodine. Ak pozývate na svadbu tetu z otcovej strany, ktorá sa nemusí s tetou z matkinej strany, tak ich určite neposadíte k jednému stolu. Zasadací poriadok je teda jedná vec, no dôležité je aj číslovanie stolov. 

Čísla na svadobné stoly

Číselné tabule sú dôležitým prvkom hneď na začiatku svadby. Zvyčajne sú umiestnené v strede stola a pomáhajú svadobným hosťom zorientovať sa v sále. Práve preto je to jeden zo spôsobov, ako predviesť svoju kreativitu a zručnosť. Aj vďaka číslam môžete doladiť celú vašu svadobnú výzdobu.

Možno sa to nezdá, ale aj taká banálna vec, akou sú čísla na svadobných stoloch, je v skutočnosti nesmierne dôležitá. Je to prvá vec, ktorú hľadajú svadobní hostia. Tak namiesto obyčajnej bielej kartičky s číslom stola voľte skôr niečo sofistikovanejšie, čo dokáže ohúriť. Stačí vám len trošku „posufrovať“ po sociálnej sieti Pinterest a nájdete množstvo skvelých nápadov, z ktorých si nebudete vedieť vybrať. Nechajte sa teda inšpirovať aj našou galériou, v ktorej nájdete skvelé nápady, ako si vyrobiť čísla na stoly do svadobnej sály.

Pozri aj: Svadba bez alkoholu: Ako ju naplánovať a čo ponúknuť hosťom?

Galéria: Inšpirácie na číslovanie stolov

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE