Svadba snov a neskutočná romantika v stodole? Pri tejto výzdobe zostanete bez slov

Ako by ste popísali svoje svadobné miesto snov? Každá svadba si zaslúži netradičné miesto či momenty, ktoré sa mladomanželom zapíšu hlboko do srdca...navždy!

Deň D by mal byť výnimočný, zapamätateľný navždy. Krásne miesto, čarovná atmosféra, vynikajúce jedlo, skvelá hudba a k tomu všetkému tá najkrajšia výzdoba by mali odzrkadľovať dvoch ľudí, ktorí si budú sľubovať lásku navždy. Niekto si volí svadbu na zámku, iný pár zas sníva o rustikálnej stodole a nejedna nevesta hľadá romantickú chalupu, kde si povie so svojím princom áno. Tých miest na svadbu snov je však ďaleko viac. Všetky ponúkajú presne ten pocit, aký by mala každá nevesta a ženích zažiť. A k tomu im môžeme pomôcť aj týmito inšpiráciami, ako si svadobný deň spestriť a urobiť výzdobu podľa seba.

Dnešné tipy budú preto čarovné a zaručene romantické. Výzdoba a okolie dotvárajú svadobný deň do absolútnej dokonalosti. Poďte s nami a presvedčte sa. Inšpirujte sa týmto čarovnými miestami, ktoré nájdete aj na českej platforme Amazing Places a „požičajte“ si námety, ako si vyzdobiť svoj svadobný deň, aby bol čo najviac amazing...

Pozri aj: Svadba vo vinohrade: Spoznaj 5 slovenských viníc ideálnych na svadbu

Statek Ondříkovice

Zdroj: Amazing Places

Svadba na statku?

Starobylé miesta majú niečo do seba, k tomu si domyslite podmanivú dedinskú atmosféru a nádhernú prírodu okolo. V pokojnej časti na samom kraji českej dedinky Ondříkovice je presne taký statok, ktorý ocenia aj svadobčania. Citlivo zrekonštruovaný ponúka úžasnú výzdobu, skvelú zábavu, momenty, ktoré vám zostanú v srdci navždy. Miesto, kde sa fotograf vyblázni a vy budete mať ďalšie spomienky zhmotnené do tých najkrajších záberov.

Hovoríme o mieste s názvom Statek Ondříkovice – v elegantnom a rustikálnom štýle so stodolou, rybníkom, záhradou a sadom. Všetko, čo k dokonalej svadbe patrí, tu na vás čaká.

Nás očarila výzdoba – jednoduché veci, ktoré dokážu prebudiť naše zmysly. Spojenie kvetov, zlatej farby či prírodných materiálov – to nikdy neomrzí. Pozrite si, ako môžete využiť tieto prvky práve na vašej svadbe.

Zaujme ťa: Výzdoba svadobného stola: Ktorý štýl je ten pre teba?

Dvůr Hoffmeister

Zdroj: Amazing Places

Svadba na dvore?

Aj tentoraz pôjde o vidiecku usadlosť, ktorá sa nachádza v Stredočeskom kraji v obci Číčovice. Moderná rekonštrukcia jej neubrala nič zo svojho čara, patina vidieka zostala, Dvůr Hoffmeister má v sebe romantiku, pokoj a nádhernú prírodu – všetko to, čo potrebujete na pokojnú, ale nezabudnuteľnú svadbu.

Mnohé nevesty snívajú o svadbe snov a práve na tento účel sú vhodné stodoly. Sú čoraz populárnejšie a ich výhodou je, že vďaka kvetinovej výzdobe a dekoráciám si ju nevesty môžu prispôsobiť na takú tému, akú hľadajú – budú to 20. roky a veľká Gatsby svadba? Alebo stavíte na komorný obrad s jednoduchšou výzdobou? Radšej by ste chceli poriadnu vidiecku svadbu s rozmanitými lúčnymi kvetmi a možnosťou zabaviť sa aj v záhrade? Všetko je možné.

A nakoniec, stodoly majú veľkú výhodu – často nepotrebujú veľa, stačí trošku fantázie, pár šikovných rúk, zopár prírodných materiálov či kvetov zo záhrady a máte záruku, že sa budete skvele baviť. Nakoniec vám zostanú ako pamiatka na tento deň nádherné fotky. Inšpirujte sa ešte dnes, ako si vyzdobiť tú svoju svadbu snov...

Autorka článku: Martina Baumann z Amazing Places

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE