Akú pieseň zvoliť na prvý tanec? 10 moderných klasík aj s videom

Najdôležitejším momentom na svadbe je nepochybne to, keď si dvaja ľudia povedia svoje „áno“ a spečatia tak svoju lásku pred všetkými prítomnými a ešte aj pred zákonom, prípadne pred Bohom, podľa toho, aký typ obradu si zvolili. Druhým, veľmi emotívnym momentom na svadbe, býva práve prvý tanec. Chvíľa, kedy zaľúbenci ruka v ruke prichádzajú na tanečný parket a začínajú spolu tancovať po prvý raz ako manželia, je naozaj krásna.

Pozornosť je na novomanželoch a nejedno oko nezostáva suché. Preto je výber melódie veľmi dôležitý a netreba ho podceniť. Akú pieseň zvoliť na prvý tanec? Poradíme vám. Vybrali sme pre vás nádherné romantické a moderné piesne, ktoré sa však rýchlo stávajú klasikami.

Pozri aj: Ako si vybrať správne svadobné topánky? Drž sa týchto rád

najlepšie svadobné piesne

Zdroj: Shutterstock®

Najkrajšie moderné piesne na prvý tanec

V tomto zozname síce nenájdete klasiky, ako je nádherná pieseň At Last od kultovej Etty James alebo absolútna svadobná stálica I Don’t Want To Miss a Thing od Aerosmith, no zoznámime vás s prekrásnymi zaľúbenými melódiami z modernej hudobnej scény. Tak, ktorá to bude?

1. Ed Sheeran ft. Beyoncé – Perfect

2. John Legend – All of Me

3. Christina Perri – A Thousand Years

4. Ed Sheeran – Thinking Out Loud

5. Coldplay – Sky Full of Stars

6. The Lumineers – Ho Hey

7. Ellie Goulding – How Long Will I Love You

8. Zayn Malik ft. Sia – Dusk Till Dawn

9. Calum Scott ft. Leona Lewis – You Are the Reason

10. Jack Jackson – I Got You

Využite ich aj inak!

Všetky tieto moderné piesne sa hodia na prvý tanec, no môžete ich využiť aj inak. Hudobný "podmaz" budete potrebovať ku krájaniu torty, počas príhovorov, podávania jedla a podobne. Záleží len na vás, ktorú si zvolíte.

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE