Svadobná výzdoba vo farbe šampanského: Vsaď na luxus a eleganciu!

Výber farby pre svadobnú výzdobu býva niekedy ťažkým rozhodnutím. V prvom rade si musíte premyslieť, v akom štýle chcete poňať svoj deň D. Páči sa vám tradičná svadba s ľudovými motívmi alebo chcete mať uvoľnenú bohémsku svadbu s naturálnymi prvkami či pravú industriálnu svadbu? A čo taká žiarivá svadba plná luxusu?

Farba šampanského je najobľúbenejšou farbou klasických a glamour svadieb. Okrem elegancie a romantiky, ktorú táto farba prináša, je tiež ideálnou voľbou pre väčšinu neviest vďaka svojmu luxusnému nádychu. Čo je to za farbu? Farba šampanského je pomenovanie pre rôzne veľmi svetlé odtiene žltooranžovej farby, ktoré sú blízke béžovej farbe. Názov farby je odvodený od typickej farby nápoja Champagne.

Okrem toho, že táto farba je sama osebe veľmi pekná, skvele vyznie i v kombinácií napríklad s farbami ako čokoládová a karamelová. Dusty odtiene ružovej, jarnej zelenej a hlbšie odtiene zelenej a broskyňovej, oranžovej s jemnými hnedými podtónmi, biela a zlatá – tieto všetky farby dokonale ladia a vytvárajú nádhernú súhru.  

Neprehliadni: Trendy farby pre jesennú svadbu: Ktorú z nich si vyberieš?

Klasika

Zdroj: pinterest.com

Niet nad klasiku

Ak milujete klasiku, ale aj napriek tomu chcete mať výnimočnú a nápaditú svadobnú výzdobu, určite vsaďte na farbu šampanského. Začnite svadobnými oznámeniami, pre ktoré môžete zvoliť biely papier alebo písmo, prípadne previazanie stuhou v tejto farbe. 

Svadobné stoly ozdobte dlhými štólami cez stred stola vo farbe šampanského. V tejto farbe môžete mať servírovanie, svietniky, vázy so živými kvetmi. 

Vo svadobných salónoch môžete nájsť nádherné svadobné šaty v odtieňoch šampanského. Nezabúdajme i na družičky, ktorým táto farba nesmierne pristane, či už sú plavovlásky, čiernovlasé alebo ryšavé. Svadobná kytica, oživená stuhou vo farbe šampanského doplnená o jemné ružové kvety alebo biele ruže, môže byť romantickou bodkou za vzhľadom nevesty. 

Elegantné svadobné torty v bielych farbách s akcentami v odtieňoch šampanského dozdobené živými kvetmi nielen prekvapia každého hosťa, ale budú i neprehliadnuteľným prvkom vašej svadby. 

Aj vás táto farba dostala? Nechajte sa inšpirovať galériou nižšie.

 

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE