Nečakaná voľba nevesty, ktorá dostala každého! V dôsledku pandémie si vybrala babky ako družičky

Pandémia nás mnohých zaskočila, ale na druhej strane by sme mohli povedať, že nás aj veľa naučila. Niečo nám dala a niečo aj vzala. A pomerne vo veľkom zasiahla aj svadobný priemysel. V dobe, keď sa začal šíriť koronavírus ešte nik z nás nevedel, aké zmeny prinesie. Zrazu sme sa museli uskromniť a premýšľať nad menšími svadbami. Nad svadbami len so svedkami, bez všetkých hostí a svadobnej hostiny. Povedať si ÁNO len za prítomnosti 6 ľudí asi nie je to, po čom od mala snívame, ale kde sa dvaja ľúbia, nie sú žiadne prekážky.

Veľké plánovanie neobišlo ani Megan Kennedy a Thomasa Cahoona, ktorí spoločne plánovali veľkú svadbu. Rozposlali všetkým pozvánky, rezervovali autobusy, zabezpečili catering, vybrali si družbov a družičky. No s príchodom koronavírusu sa im sen o veľkej svadbe rozplynul ako obláčik. Pandémia totižto spôsobila, že museli svadbu odložiť alebo zredukovať počet hostí na svadbe na 15.  Napokon sa rozhodli pre menšiu svadbu, ale aj s družičkami. Megan totižto oslovila svoje staré mamy (80 a 90 ročnú), aby sa stali jej družičkami.

Najstaršie družičky na svadbe

Len 2 týždne pred ich svadbou sa zmenili nariadenia a tak museli zredukovať počet všetkých hostí na svadbe. V dôsledku toho tento počet minimalizovali len na najbližšiu rodinu, čo znamenalo, že sa ich svadby nemôžu zúčastniť žiadni priatelia, ba čo bolo horšie – ani družičky.

Nakoľko však babičky Megan sú v jej živote veľmi dôležité, obrátila sa práve na ne. Tie si spočiatku mysleli, že ide len o vtip a viac-menej im to prišlo nevhodné. Mysleli si totižto, že sú príliš staré na to, aby boli jej družičkami. Nakoniec však súhlasili. A aj keď nemali rovnaké šaty, ako to pri družičkách býva, mali rovnakú kyticu a kráčali uličkou v kostole spolu s nevestou.

Mladý pár si vďaka tomuto gestu vyslúžil veľký obdiv a rovnako aj veľkú pozornosť na sociálnych sieťach. Veď napokon, keď sa dvaja ľúbia, tak neexistujú žiadne prekážky!

1 komentár
Mária Chromíková

Mária Chromíková

27.03.2021 19:11

Pekná myšlienka

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE