Svadba s kúzlom magickej nočnej oblohy: Dostane ťa na prvý pohľad!

Pozorovatelia hviezd, milovníci vesmíru a nočnej oblohy, majte sa na pozore! Pripravte sa na svadobnú inšpiráciu vašich snov. Horúcim trendom pre tento rok sú svadby s nádychom nebeských akcentov – čokoľvek inšpirované oblohou, astronómiou, hviezdami alebo kozmickým priestorom. Ak aj vy patríte do tejto kategórie, radi si čítate horoskopy, zaujíma vás liečivá sila vesmíru alebo jednoducho zbožňujete pohľad na nočnú oblohu obsypanú žiarivými hviezdami, tak určite neváhajte a začnite plánovať svadbu v tomto štýle. Od polnočných modrastých farieb cez dúhové detaily až po trblietavé iskry a odrazy mesiaca v splne – nechajte sa očariť nápadmi, ktoré z vašej svadby spravia nezabudnuteľnú udalosť.

Všetko je napísané vo hviezdach

Svadba s témou nočnej oblohy zaručene prekvapí a dostane na prvý pohľad všetkých vašich svadobných hostí. Jemná výzdoba v odtieňoch horúcej letnej noci dodá vášmu svadobnému dňu tajomnú eleganciu a príjemnú atmosféru. Začnite výzdobou priestorov. Zo stropu nechajte visieť niekoľko strieborných a zlatých hviezd rôznych veľkostí. Po obvode miestnosti a na schody poukladajte lampáše s veľkými sviecami. Krásnym doplnkom je veľký mesiac obklopený vázami so živými kvetmi, ktorý môže slúžiť i ako kulisa pri oddávaní. Na stenu za svadobným stolom môžete zavesiť niekoľko svetelných reťazí, ktoré nádherne rozžiaria priestor.

Dlhé obrusy vo farbách tmavej modrej potiahnite stredmi stolov, doplňte ich o svietniky, 3D hviezdy, menu na papieri s hviezdnymi konšteláciami alebo fázami mesiaca. Cez operadlá stoličiek môžete nechať previazať stuhy alebo organzu v odtieňoch modrej. Nevesty posadnuté ďalekým vesmírom, zvoľte si ku svojím svadobným šatám dlhý závoj s vyšívanými hviezdami. Nesmieme zabudnúť na doplnky do vlasov. Sponky v tvare mesiaca, tiary s hviezdami, a takisto náušnice či náhrdelníky. Svadobnú kyticu môžete netradične doplniť o krátku svetelnú reťaz alebo stavte na kruh ozdobený striebornými hviezdami.

Sladké menu môžete jednoducho prispôsobiť vašej téme. Nechajte si vyrobiť makrónky s mesiacom, zákusky v tvare hviezd a svadobnú tortu, ktorá bude pripomínať čarovnú nočnú oblohu.

Aj vás táto svadobná téma okúzlila? Prezrite si galériu nižšie a nechajte sa inšpirovať.

Neprehliadni: Trendy vo svadobnej výzdobe 2021: Ohúria ťa hneď 2 farby tohto roka

 

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE