Akých chýb sa dopúšťajú nevesty? Týchto 5 ti pokazí svadbu

Tesne pred svadbou je čas na oddych, rozjímanie a starostlivosť o seba. Priznajme si ale, že pred dôležitými momentmi často podliehame stresu a všetky dobre mienené rady nášho okolia ignorujeme. Pozrime sa teda spolu, akých 5 najväčších chýb robia nevesty pred svadbou.

1. Piatkové farbenie vlasov

Áno, milujeme ten pocit, keď máme čerstvo nafarbené vlasy ošetrené maskou. Cítime sa ako kráľovné sveta. Farbiť si vlasy pred termínom svadby je ale veľká chyba, ktorej sa dopúšťa veľa neviest. Domáce farbenie na prekrytie šedín nemusí byť nebezpečné, ale experimentovať s farbou (najmä so zosvetľovaním vlasov) sa môže vypomstiť.

kedy si zafarbiť vlasy pred svadbou

Zdroj: Shutterstock®

2. Agresívne bielenie zubov

Ak si bielite zuby pravidelne, iste viete, že tesne po ňom nasleduje protokol, ktorý treba dodržať. Ak máte citlivé zuby a chcete si ich vybieliť, otestujte bielenie vopred. Veľmi ľahko by sa mohlo stať, že nebudete schopná jesť ani piť nič, čo nebude mať teplotu 36,8 °C.

Prečítaj si tiež Svadobná pedikúra: Tipy, vďaka ktorým ich nebudeš ukrývať pod šatami!

kedy začať s bielením zubov pred svadbou

Zdroj: Shutterstock®

3. Život bez plánu

Nechcete sa úplne vystresovať, ale už dávno máte pocit, že na váš všetko padá a jednoducho sa z toho všetkého neviete vymotať? Zoznamy. Áno, je to také jednoduché. Stačí vám zoznam s tromi stĺpcami. Do prvého si zapíšte, čo potrebujete robiť, do druhého kedy a do tretieho meno človeka, ktorý to urobí. Ak si svoje meno napíšete k priveľkému množstvu úloh, tak podľa času, kedy sa má úloha splniť, rýchlo zistíte, že to jednoducho nestihnete. Preto budete nútená delegovať. Plánovanie a zoznamy vás upokoja a postupné odškrtávanie si úloh bude fantasticky upokojujúce.

kedy začať s plánovaním svadby

Zdroj: Shutterstock®

4. Alkohol deň pred svadbou

Určite viete, ako vyzeráte, cítite sa a ako dobre sa vám vstáva po preflámovanej noci. Naozaj chcete niečo také zažiť deň pred svadbou? Rozlúčku so slobodou si naplánujte aspoň týždeň pred svojím veľkým dňom a deň pred svadbou si skôr doprajte pokojný večer. Alkohol vás dehydruje, uberá z krásy vašej pokožky, a to jednoducho nechcete.

prečo nepiť alkohol pred svadbou

Zdroj: Shutterstock®

5. Extrémna diéta

Štíhla línia je super. Väčšina neviest začína pár mesiacov pred svadbou pravidelne cvičiť a upraví svoj jedálniček. To je, samozrejme, v poriadku a zdravie je vždy na prvom mieste. Dôležité je však vedieť, že nič netreba preháňať. Ak máte plán schudnúť na konkrétne číslo, najprv si povedzte, či to je reálne. Dodržiavať prísnu diétu vám ale dovolíme len do poslednej skúšky šiat. Po nej si už váhu musíte udržať, inak na vás šaty budú nepekne visieť alebo do nich v tom horšom prípade nevojdete.

prečo nedržať pred svadbou extrémnu diétu

Zdroj: Shutterstock®

Počas svadobných príprav myslite na to, čo je skutočne dôležité. Tým je váš budúci spoločný život. Nie je dôležité, že všetko nevyjde, ako si predstavujete, nie je dôležité, že nebudete vyzerať úplne ako tá modelka na fotke. Dôležité je, že sa milujete a o chvíľu už o tom budú všetci vedieť.

6 komentárov
Mária Maxianová

Mária Maxianová

21.07.2019 19:40

toto mi pripadá, ako by sa ráno zobudila a zistila, že sa vydáva :-), to je ako zlý sen

Vaše meno:

Iveta Moravčíková

Iveta Moravčíková

24.07.2019 21:40

veru ta dieta , alkohol nič toho nieje bohviečo

Vaše meno:

Frederika Kinkorová

Frederika Kinkorová

28.07.2019 13:26

ani jedno z toho neplanujem spravit cize by to malo byt teoeticky dokonale?:D

Vaše meno:

Tatiana Tomašovičová

Tatiana Tomašovičová

03.08.2019 15:14

ani ten najdokonalejší plán v dostatočnom časovom predstihu nie je zárukou že všetko klapne na 100%. Dôležité je aby sa všetci cítili čo najlepšie a mali na čo s úsmevom spomínať aj po rokoch spolužitia

Vaše meno:

Lucia Šintálová

Lucia Šintálová

20.09.2019 13:06

Všetky prípravy som robila v predstihu, požiadala o pomoc sestru i tetu a všetko prebehlo bez stresu.

Vaše meno:

Kristína Dická

Kristína Dická

07.04.2021 09:58

Nechám si poradiť :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE