Pôvabné svadobné účesy so živými kvetmi: Iný účes už nebudeš chcieť!

Existuje nespočetné množstvo inšpirácií na svadobné účesy pre nevesty. Je ich doslova toľko, že každá nevesta má problém vybrať si ten správny. No ak ste milovníčkami kvetov, ktoré sú symbolom jari a ženskosti, tak siahnite práve po účese v kombinácii s nimi. Môžeme povedať, že v súčasnosti sú kvety vo vlasoch trendom, ktorý mení každú nevestu na skutočnú bohyňu alebo Rosalindu.

Pokiaľ ide o kvety vo vlasoch, je dôležité vybrať si správne. Treba voliť skôr menšie a ľahšie kvety, ktoré nebudú zaťažovať vašu korunu krásy. Ťažké záhradné kvety pôsobia robustne a účes obohacujú, ale povedzme si, mať ich po celý svadobný deň na hlave, nie je to, čo by chcela každá nevesta. Tiež majte na pamäti, že do účesu by mali ísť len tie kvety, ktoré vydržia bez vody aj niekoľko hodín a stále budú pôsobiť sviežo – ako práve odtrhnuté. Odporúčame vyberať hlavne trvácne kvety, ktoré odolajú aj vysokým letným alebo nízkym zimným teplotám a nepotrebujú vodu.

Niečo pre každú nevestu!

Nie je nič romantickejšie ako kvetina vo vlasoch. A viete čo? Účes so živými kvetmi sa hodí všetkým nevestám. Nielen pre tie, ktoré plánujú záhradnú svadbu alebo svadbu v boho štýle. Samozrejme, že kvety vo vlasoch sa hodia skôr pre tie nevesty, ktoré si zvolili svadbu na pláži, no ak máte formálnu svadbu, kvetov sa vôbec nemusíte vzdať. Veď predsa záleží len na tom, čo sa páči vám a nie na tom, čo si niekto vymyslí.

A ak sa bojíte živých kvetov alebo patríte k milovníčkam takých, ktoré bez vody dlho nevydržia, tak je tu vždy alternatíva – umelé kvety. Aj tie môžu vyzerať ako živé!

Neprehliadni: Zásnubné tradície zo sveta: Top 9, pri ktorých sa budeš čudovať!

Galéria:

7 komentárov
Alexandra Semanová

Alexandra Semanová

10.08.2019 18:58

Svadobný účes zo živých kvetov je neskutočne krásny. Skvelý nápad.

Vaše meno:

Marta Hollá

Marta Hollá

11.08.2019 17:17

krásne inšpirácie ♥️

Vaše meno:

Alžbeta Neuschlová

Alžbeta Neuschlová

11.08.2019 17:46

Ideálne na svadbu v exteriéri :)

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

14.08.2019 13:00

Skvelá inšpirácia

Vaše meno:

Alexandra Semanová

Alexandra Semanová

14.08.2019 21:06

Neskutočne krásne inšpirácie.

Vaše meno:

Lucia Kobíková

Lucia Kobíková

07.10.2019 17:42

So živými kvetmi je to fakt krásne :)

Vaše meno:

Ivana Šurániová

Ivana Šurániová

07.12.2019 18:45

zive kvety sa mi pacia, mala som aj a frezie

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE