Farebné svadobné topánky: Čo tak vydávať sa v teniskách?

Uháňate sa za bielymi lodičkami a nejako sa vám proste nehodia? Možno nie ste zvyknutá nosiť elegantné topánky a už teraz sa desíte toho, ako to vydržíte na podpätkoch. V prvom rade sa môžete upokojiť. V tomto nie ste sama. Farebné svadobné topánky sú veselé, odľahčia váš celkový outfit a vy sa nebudete cítiť tak formálne. Alebo čo tak vydávať sa v teniskách? Dlhá sukňa topánky prekryje a ak majú šaty správny strih, krásne vám predĺžia nohy aj bez podpätkov.

Zaujme ťa: Modrá svadobná výzdoba: Extravagantná a predsa romantická

svadobné topánky modré

Zdroj: Shutterstock®

žlté svadobné topánky

Zdroj: Shutterstock®

Farebné svadobné topánky

Svadobné drobnosti máme zo všetkého najradšej. Robia nám radosť bez toho, aby boli viditeľné a niekedy o nich naozaj vieme len my. Farbu topánok si môžete doladiť so ženíchovými doplnkami alebo si vybrať farbu, ktorú proste milujete a použiť ju všade, kde je to možné.

žltá svadba

Zdroj: Shutterstock®

Modrá je obľúbená najmä u mužov. Ak chcete svojho budúceho manžela potešiť a jeho tolerancia púdrovej ružovej skončila pri kvetinových ikebanách, siahnite pokojne po modrej, červenej alebo žltej.

červené svadobné topánky

Zdroj: Shutterstock®

Ak chcete s farbami experimentovať len počas fotenia a na oficiálnu časť svadby si vziať tradičné biele lodičky, pokojne tak urobte. Uspokojíte tak svadobné mamky, ktoré majú rady tradíciu a vy zase budete milovať svoje svadobné fotografie. A čo sú jedny topánky navyše?

modré svadobné topánky

Zdroj: Shutterstock®

tenisky na svadbu

Zdroj: Shutterstock®

Svadobné tenisky

Topánky, ktoré si budete prezúvať, keď vás už žiadne podpätky nebudú chcieť počúvať, no a zároveň vtipné rekvizity na fotenie. Vaše obľúbené kúsky z čias strednej školy, ktoré s vami ostávajú, patria aj do vášho svadobného dňa. Veď ste ich možno mali obuté, keď ste ho prvýkrát stretli.

svadobné tenisky

Zdroj: Shutterstock®

Svadobné tenisky môžu byť ozdobené štrasovými kamienkami či farebnými šnúrkami. Zladiť sa do nich môžu družbovia, družičky aj nevesta so ženíchom. Svadba je váš deň! Ak ste teda nikdy neboli „lodičková“ a partner nie je na formálne a dokonale vyleštené topánky, prečo sa trápiť? 

topánky na svadbu červené

Zdroj: Shutterstock®

svadobné doplnky pre mužov

Zdroj: Shutterstock®

Proste sa bavte

Čokoľvek, čo vám napadne a všetko, čo milujete. Súčasťou vašej svadby by malo byť dostatok smiechu, zábava a všetko, čo vás vystihuje. Či už sú to rozprávkoví hrdinovia, víly alebo vaše deti. Možno zabudnete na farbu svadobných topánok, na ponožky, ktorými sa chválili družbovia fotografom, no ostanú vám spomienky na to, koľko šťastia vás obklopovalo. A to je to najdôležitejšie.

Odporúčame: Originálne svadobné menu, ktorým potešíš každého hosťa

3 komentárov
Erika Semanová

Erika Semanová

11.08.2019 15:44

Zaujímavé.

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

26.02.2020 22:12

Netradičné som za lodičky

Vaše meno:

Kristína Dická

Kristína Dická

06.04.2021 09:13

Osobne sa mi tenisky na svadbe vôbec nepáčia a už vôbec nie farebné. Predsa len svadba je významná udalosť, na ktorú by sa malo chodiť s určitou noblesou.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE