Nevesta roka: 5. výročie súťaže s veľkým ohlasom. Máš favoritku?

8.2.2019 sa v bratislavskej Inchebe uskutoční už 5. ročník súťaže Nevesta roka. Desať vybraných finalistiek zabojuje o titul Nevesta roka 2018, TIP Nevesta roka 2018 a Sympatia Nevesta roka 2018 a taktiež o hlavné ceny v súťaži: romantické víkendové pobyty, hodnotné kozmetické a darčekové balíčky.

Aj keď je súťaž Nevesta roka pomerne mladý projekt, teší sa veľkému záujmu. Veď ktorá žena by si ešte raz neobliekla svadobné šaty a nepredviedla sa v nich? Priznávame, že pre každého manžela je Nevestou roka práve tá jeho.

Súťaž Nevesta roka odštartovala v roku 2014 a je to zatiaľ jediná súťaž tohto druhu na Slovensku i v Českej republike, nakoľko je zameraná práve na vydaté dámy v danom roku. Hlavným organizátorom súťaže je portál WomanMan.sk v spolupráci so Štúdiom Škerák. Každoročne sa finálový program a vyhlásenie výsledkov koná na jednom z najväčších svadobných veľtrhov v Bratislave. 

Pozri aj: Malá svadba s dvoma svedkami: Dala by si jej prednosť?

svadobné šaty

Zdroj: Shutterstock®

Luxusná prehliadka návrhárky

Tentokrát sa v programe môžete tešiť na prehliadku luxusných kožuchov známej návrhárky Renáty Kliskej, ktorá na Slovensku pôsobí pod značkou LaRena. Jej modely sa predávajú v najluxusnejšom obchodnom dome Popp und Kretschmer vo Viedni a podarilo sa jej preraziť aj na juh Francúzska. Preto je pre organizátorku súťaže Kristínu Ilaszovú veľkou cťou, že jubilejný 5. ročník súťaže Nevesta roka otvorí práve LaRena svojimi modelmi. Finálový program ukončíme prehliadkou svadobnej kolekcie talentovanej módnej návrhárky Veroniky Kostkovej. Ako ona sama hovorí: „Ak máte dušu nespútanej bohémky, ste romantická lesná víla alebo šik moderná mestská princezná, ktorá sa nebojí na lúke tancovať bosá a vždy ste ochotná staviť všetko na lásku, sú tieto šaty presne pre vás!”

Zaujímavosťou budú aj netradičné party, ktorými budú korunované víťazky. Sú z tvorby 1. Vicemiss súťaže Miss Folklór Romany Mačicovej. 

nevesta a ženích

Zdroj: Shutterstock®

Jubilejným programom bude sprevádzať známy moderátor Valér Ferko a hudobne nám spríjemní a oživí atmosféru známy mladý talentovaný skladateľ Martin Kráľ.

Okrem hlavného finalového programu si budete môcť pozrieť prezentácie známej pánskej značky Nicollas Berenique či mladého talentovaného dizajnéra Tomáša Stríža, ktorý pod značkou TOPA vyrába šperky s dušou vašich blízkych a v neposlednom rade aj prestížna svadobná agentúra Amelia dizajn. A ak vám záleží na vašom zdraví, príďte ochutnať Royal Water.

Finálového programu sa môžete zúčastniť všetci, ktorí 8. februára 2019 navštívite najväčší Svadobný veľtrh v bratislavskej Inchebe od 16:00. 

finalistky súťaže Nevesta roka 2018

Zdroj: Shutterstock®

A toto je finálová 10-tka:

  1. Martina Michalčíková
  2. Alexandra Misty
  3. Jana Korcová
  4. Katarína Kompasová
  5. Tatiana Škarbová
  6. Nikola Šuhajdová
  7. Veronika Grožajová
  8. Denisa Tomašovičová
  9. Lucia Tóthová
  10. Lucia Karelová

Zdroj foto v galérii: archív neviest

Galéria -

1 komentár
Kristína Dická

Kristína Dická

05.04.2021 16:01

Ani som netušila, že niečo také je :-D

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE