Smaragdová svadba: Keď sa zelená leskne ako drahé kamene

Keď sa povie svadba, predstavíte si možno biele svadobné šaty, ružovú svadobnú výzdobu, červené ruže. No svadbu môžete ladiť do akejkoľvek farby. Belasá ožije ľadovou krásou v lete aj v zime, fialová je zase výrazná a zaujímavá a zelená svieža a jarná. Pozrite sa s nami na o niečo tmavšiu svadobnú kombináciu, ktorá je stále veľmi výnimočná a dýcha noblesou. Smaragdová svadba vás možno zaujme a vyberiete si ju pre váš deň. Tak teda poďme na to.

Smaragdové svadobné oznámenie

Ak sa vám tmavý papier zdá príliš tmavý, môžete ho použiť len ako podkladový papier. Aj keď zlaté písmo vyzerá na tmavšom poklade úchvatne. Vyskúšajte aj tmavozelené písmo na bielom alebo maslovom papieri s tmavozelenou grafikou alebo zlatými doplnkami.

Neprehliadni: Topánky pre nevestu: Ako spojiť eleganciu a komfort?

smaragdové svadobné oznámenie

Zdroj: Shutterstock®

Smaragdové cukrovinky

Cukrovinky a rôzne koláčiky je tiež jednoduché zladiť. Vaša cukrárka bude potrebovať len trošku dôvery a aj odvahu. So zelenou to ale nemusíte preháňať, stačí zopár smaragdových kúskov. Luxusný vzhľad cukroviniek dosiahnete použitím jedlého zlata. Sú to jemné zlaté plátky, vločky alebo celkom jemný prášok.

smaragdové cukrovinky

Zdroj: Shutterstock®

Smaragdová svadobná výzdoba

Ak vyberáte akúkoľvek výraznú farbu ako súčasť svadobnej výzdoby, musíte s ňou narábať opatrne. Ak si vyberiete tmavozelené kusy látok alebo smaragdové štóly, rátajte s tým, že táto farba bude skutočne výrazná. Rovnako to platí o kráľovskej modrej alebo tmavočervenej. My vám odporúčame zapracovať ju skôr do detailov. Smaragdová skvelo ladí so zlatými doplnkami, kamkoľvek sa už rozhodnete ich použiť.

smaragdová svadobná výzdoba

Zdroj: Shutterstock®

smaragdové menovky

Zdroj: Shutterstock®

Smaragdové šaty pre družičky

Jedno miesto v rámci svadobnej výzdoby, kde môže smaragdová vyznieť v plnej sile, sú šaty pre družičky. Farba je tmavšia, takže voči nej nebudú namietať ani slečny plnších tvarov a znovu môžete použiť zlaté doplnky, zlatú bižutériu, náramky, čelenky... Čokoľvek vám napadne. A ak sa partner v zelenom obleku nebude cítiť ako škriatok, pokojne zlaďte aj jeho.

Odporúčame: Farebné svadobné topánky: Čo tak vydávať sa v teniskách?

smaragdové šaty pre družičky

Zdroj: Shutterstock®

Smaragdové svadobné topánky

Tradičné biele svadobné lodičky môžete nahradiť farebnými. Či už sa rozhodnete pre tmavozelenú alebo inú sýtu farbu, farebné topánky budú skvelou rekvizitou na fotenie. Zároveň to môže byť váš svadobný detail, ktorý schováte pod svadobné šaty.

smaragdové topánky

Zdroj: Shutterstock®

smaragdová výzdoba

Zdroj: Shutterstock®

Ak je práve smaragdová vašou obľúbenou farbou, môžete si v nej užiť svadbu po polnoci v nových šatách a zelené topánky celkom iste vynosíte aj v budúcnosti.

1 komentár
Kristína Dická

Kristína Dická

06.04.2021 09:19

Veľmi luxusná farba a v kombinácii so zlatou pôsobí priam kráľovsky :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE