Ombré svadobná manikúra pre každú nevestu: Inšpiruj sa TOP nápadmi

Svadobná sezóna je v plnom prúde. A či už sa budete vydávať vy alebo pôjdete na svadbu svojej kamarátky, poprípade niekomu z rodiny, je to najlepšia príležitosť na to, aby ste predviedli svoju dokonalú manikúru.

Pokiaľ ide o samotný dizajn svadobnej manikúry, nevesty majú pomerne veľa možností. Najobľúbenejšia a najžiadanejšia je francúzska manikúra, čipkovaný vzor, jemné kvety, ale aj trblietky a rovnako aj milovaný ombré dizajn.

Ombré svadobná manikúra

Ombré nechty sú krásnym a jednoduchým spôsobom, ako dodať svojmu vzhľadu v deň svadby farebný nádych. Termín ombré pochádza z francúzštiny, čo v preklade znamená „odtieň“ alebo „tieň“.

Ombré nechty sa dajú vytvoriť mnohými spôsobmi – od jemného odstupňovania farieb na každom nechte až po intenzívny jednofarebný efekt. Výber je teda len a len na vás, poprípade na vašej manikérke!

Je toto dizajn svadobnej manikúry, ktorý vás zaujal? Tak v tom prípade sa nechajte inšpirovať nápadmi, ktoré vás, pevne veríme, nadchnú. Ombré manikúra totižto môže mať rôznu finálnu podobu.

Pozri aj: Kto platí za svadbu: Aké sú zvyky a s čím všetkým počítať?

modrá ombré manikúra

Zdroj: pinterest.com/kaylaeveretts1/

1. Farebné ombré nechty

Nikto nikdy nepovedal, že svadobná manikúra musí byť len biela. Pokojne môžete do dizajnu svojej manikúry zakomponovať aj farby. Kľúčom je však taký výber farieb, ktoré sú na dúhe vedľa seba. Ľahšie tak docielite prechod z jedného odtieňa do druhého. Napríklad modrá a fialová budú plynule blednúť a tiež ružová a zelená.

Hľadáte niečo odvážnejšie? Premýšľate o oranžovej a žltej alebo modrej a zelenej? Tento štýl môžete použiť na umiestnenie gradientu na každý necht alebo namaľovať každý necht inou farbou pre zábavný zvrat.

francúzska ombré manikúra

Zdroj: pinterest.com/JadeMaxxHenna/

2. Francúzska manikúra s ombré prechodom

Elegantný dizajn, ktorý krásne vynikne aj na krátkych nechtoch. Okúzľujúce na ňom je, že v ňom skombinujete dva obľúbené trendy a dizajny – francúzsku manikúru a ombré dizajn.

Zaujme ťa aj: Akú manikúru zvoliť na svadbu? S našimi tipmi určite nič nepokazíš!

trblietavé ombré nechty

Zdroj: pinterest.com/fabmoodmag/

3. Trblietavé ombré nechty

Zažiarte v deň svadby s trblietavými nechtami. Pridaním trblietok na každý necht môžete vytvoriť gradientný efekt. Výhodou tiež je, že trblietky môžete umiestniť na špičky nechtov alebo ku koreňom nechtov a vytvoriť tak opačný ombré efekt.

ombré manikúra

Zdroj: pinterest.com/weddingforward/

4. Ružové a biele ombré nechty

Ružovo-biela farebná paleta svadobných nechtov ponúka krásnu kombináciu obľúbených neutrálnych farieb. Ak sa pustíte do tvorby svadobnej manikúry na vlastnú päsť, začnite nanesením bielej, následne pastelovej ružovej a pokračujte vyblednutou až čisto bielou.

Neprehliadni: Svadobná manikúra: Ako si vyrobiť výživný zábal na ruky?

ombré nechty

Zdroj: pinterest.com/itakeyou/

5. Ďalšie dizajny ombré manikúry

Ombré svadobná manikúra môže mať množstvo podôb. Obmedzovať sa rozhodne nemusíte. Ak budete mať svadobnú výzdobu v zelenej farbe alebo vaše popolnočné šaty budú broskyňové, žlté či inej farby, tak svoju ombré manikúru dolaďte k ním.

Pridajte zlaté alebo strieborné trblietavé akcenty pre väčší pôvab. Pre kráľovský a elegantný nádych voľte modrú alebo fialovú ombré manikúru. Pre odvážnejšie vyjadrenie ju neváhajte skombinovať so striebornou farbou.

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE