Svadobný plášť pre nevestu: V zime zahreje, ale aj okúzli

Oh, baby, its cold outside (Oh, zlatko, vonku je zima) – a preto, ak plánujete svadbu v novom roku a práve v chladných mesiacoch, budete potrebovať niečo, čo vás aspoň na chvíľu udrží v teple. Na tú chvíľu, kým prejdete z auta do kostola alebo na úrad, kde si poviete svoje ÁNO, no a tiež kým prejdete z obradnej miestnosti na svadobnú hostinu. A prečo nezažiariť v chladných mesiacoch a nepremeniť sa aspoň na chvíľu na Popolušku?

Taký svadobný plášť vás zahreje a pomôže predchádzať vzniku husacej kože na tele. A práve svadobný plášť vyzerá veľkolepo. Samozrejme, môžete siahnuť po kabátiku alebo kožuchu, ktorý vás určite zahreje a nenechá napospas zimy, no taký kabátik prekryje vaše svadobné šaty, ktoré tak nevyniknú v plnej svojej kráse. A to by bola veru škoda.

Trend nielen na zimné mesiace

Všetky svadobné šaty sú špecifické. Nevesty si ich vyberajú niekoľko mesiacov vopred, chodia na skúšku šiat a nechávajú si ich upravovať podľa svojich mier. Keď už si dáte tú námahu a navštívite niekoľko salónov len preto, aby ste si vybrali šaty snov, tak ich neskrývajte. A tak rovnako, ako si vyberáte šaty, tak si vyberajte aj svadobný plášť, ktorý bude s vašimi svadobnými šatami úplne ladiť. Pokiaľ ide o zimné svadobné plášte, tak určite siahnite po takých, ktoré majú vo vnútri teplú kožušinku. Poprípade siahnite po tých, ktoré sú vyrobené z teplejších materiálov.

Áno, uznávame, svadobný plášť je vhodný do chladnejších dní, ale ani v tých teplejších sa mu nemusíte vyhýbať. Aj v lete môžete pokojne siahnuť po plášti vyrobenom z ľahkých materiálov. V takom prípade má plášť skôr len estetickú funkciu.  

Ak sa budete vydávať v najbližších mesiacoch alebo v zimnom období, tak sa inšpirujte nasledujúcou galériou, do ktorej sme zoskupili najkrajšie svadobné plášte zo sociálnej siete Pinterest.

Odporúčame: Inšpirácie na zimnú svadbu: Týmito nápadmi určite nepohrdneš

Galéria:

2 komentárov
Alexandra Semanová

Alexandra Semanová

25.12.2019 18:33

Svadobný plášť - netradičný svadobný doplnok pre nevestu, ktorá sa vydáva v zime.

Vaše meno:

Kristína Dická

Kristína Dická

16.02.2020 19:48

Krásny, určite krajšia varianta ako bolerko alebo kožúšok :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE