Inšpirácie na zimnú svadbu: Týmito nápadmi určite nepohrdneš

Blíži sa čas, kedy si poviete svoje ÁNO? A bude to ešte v zimných mesiacoch či ešte tento rok alebo v tom novom? Čo tak sa inšpirovať nápadmi na zimnú svadbu, ktoré budú možno presne tou čerešničkou, ktorú hľadáte už niekoľko mesiacov? Šaty, ktoré budú očarujúce a ktoré spĺňajú vaše predstavy o dokonalých svadobných šatách, svadobnú kyticu a možno aj svadobnú výzdobu už máte dávno vyriešenú, ale čo by ste povedali na ďalšie nápady, ktoré vám zahrajú na strunu?

Najlepšie inšpirácie na zimnú svadbu

Aj keď si väčšina neviest plánuje deň D na jar alebo na leto, kedy je všetko krásne zelené a svieže, aj zimná svadba má svoje rozprávkové čaro. Zimná svadba je úplne o niečom inom. Nie sú to altánky, v ktorých by ste si mohli večer poklebetiť so svadobnými hosťami. Nie je to o počasí. Zimná svadba má svoje čaro práve vďaka snehu a zamrznutej prírode, ktorá vládne všade okolo. Zimná svadba to sú mrazom vytvorené obrazy na oknách. Zimná svadba to sú zimné kvety a šišky, ktoré sa hodia aj do svadobnej kytice. Zimná svadba je aj o teplom kabátiku a huňatých čižmách pre nevestu.

No nielen to! Nahliadnite do nasledujúcej galérie a inšpirujte sa nápadmi na zimnú svadbu, ktorých je viac ako dosť. Stačí si z toho vybrať to, čo vás zaujme najviac!

Odporúčame: Ako vybrať správnu svadobnú kyticu? Toto sú hlavné kritériá

Galéria:

Zábava so snehovými vločkami

Snehové vločky môžu byť súčasťou celej vašej svadby a dokonca aj prvého tanca vás ako mladomanželov. Porozprávajte sa so svojím DJ-om a zvoľte tancujúce snehové vločky, ktoré budú tancovať s vami na podlahe.

5 komentárov
Natália Hrušková

Natália Hrušková

17.12.2019 07:59

Nádhera

Vaše meno:

Alžbeta Neuschlová

Alžbeta Neuschlová

23.12.2019 10:03

Vždy som chcela mať svadbu v lete, ale po týchto krásnych fotografiách možno zmením názor :)

Vaše meno:

Mária Maxianová

Mária Maxianová

23.12.2019 17:12

krásne dekorácie, určite sa niektoré budúce nevesty budú inšpirovať

Vaše meno:

Alexandra Semanová

Alexandra Semanová

25.12.2019 18:39

Krásne inšpirácie na zimnú svadbu. Fakt super!!!

Vaše meno:

Kristína Dická

Kristína Dická

07.04.2021 20:27

Zimná svadba musí byť naozaj ako z rozprávky a najlepšie na tom je, že sa celá môže niesť v duchu blížiacich sa Vianoc :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE