Svadobná výzdoba v zlatej farbe: Luxusná a očarujúca?!

Rozhodnúť sa, do akých farieb budete ladiť celú svadbu, je v dnešnej dobe celkom oriešok. Existujú doplnky a dekorácie takmer vo všetkých farbách, aké si len dokážete predstaviť, a to celé rozhodovanie podstatne sťažuje. Zlatá svadobná výzdoba je veľmi obľúbená a trendy. My vám preto prinášame mnoho inšpirácií, ako na to. Pohodlne sa usaďte so šálkou kávy a nechajte sa inšpirovať!

Čo vlastne symbolizuje zlatá farba?

Dáva pocit hojnosti, lesku a bohatstva. Je farbou správneho stredu, univerzálnej lásky a najvyšších hodnôt zastúpených idealizmom, veľkorysosťou a šľachetnosťou. Vyjadruje pokoj a vyrovnanosť.

Odporúčame: Svadba s malým rozpočtom: Ako zorganizovať svadbu snov?

svadobná výzdoba zlatá

Zdroj: Shutterstock®

Menej je niekedy viac

Zlatá farba je vo svojej podstate veľmi výrazná, preto ju nie je vhodné dopĺňať tmavšími a inak výraznejšími farbami. Držte sa troch farieb: zlatá, púdrovo ružová a svetlá šedivá alebo svetlá mätová. Tieto tri farby potom použite pri zdobení foto kútika, pri navrhovaní svadobného oznámenia a pri celkovom dekorovaní svadobnej hostiny. Snažte sa to ale s dekoráciami nepreháňať, viete, čo sa hovorí, menej je niekedy viac, a tak dávajte dekorácie sem-tam a doplňte ich živými kvetmi.

Svadobná kytica

Svadobnú kyticu majte celú bielu, ale zaujímavou ju urobíte, ak pridáte zlaté vetvičky, biele pierka a trblietavé zlaté koráliky. Ak máte svadbu v zime, ako nevesta si tiež môžete do svadobnej kytice s bielymi pierkami nechať zakomponovať zvonček alebo rolničky. Biele vianočné hviezdy by boli krásne spoločne s inými bielymi kvetinami, napr. ružami, kalami, karafiáty a inými.

Podarilo sa nám navnadiť vás na túto romantickú svadobnú atmosféru plnú zlatých dekorácií? Veríme, že nech už zvolíte akúkoľvek farbu, bude krásne dopĺňať celkový vzhľad, bude krásne vyzerať na fotkách a predovšetkým podčiarkne krásu nevesty a ženícha. Tu je niekoľko inšpirácií na zlatú svadobnú výzdobu.

Neprehliadni: Trendy v zásnubných prsteňoch na rok 2020: Vyber si ten svoj

 

Galéria:

4 komentárov
Mária Chromíková

Mária Chromíková

15.12.2019 11:01

Kombinácia zlatej dekorácie a nádhernými bielymi kvetmi je krásna.

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

16.12.2019 18:56

Waú za mňa ano krásne zladené

Vaše meno:

Natália Hrušková

Natália Hrušková

17.12.2019 07:56

Zlatá je na svadbu ideálna :-)

Vaše meno:

Mária Maxianová

Mária Maxianová

23.12.2019 17:15

ja zlatú moc nemusím, som skôr natur typ, ale prečo nie...

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE