Krabička na obrúčky: Inšpirácie, ktoré ťa skutočne nadchnú!

Zásnuby sú len jedným z dobrodružstiev, ktoré vás v živote čakajú. Veď v podstate celé manželstvo je jedno veľké dobrodružstvo, na ktoré sa nedá nijako pripraviť. Jednoducho je to len o prekvapeniach a maličkostiach, ktoré z manželstva robia niečo nádherné. Síce sa možno ešte stále neviete spamätať zo zásnub, už ste v oblakoch a začínate plánovať svadbu. Aj keď nám je jasné, že krabička na obrúčky je to posledné, čo budete riešiť, mať v zálohe niekoľko inšpirácií, nie je nikdy na škodu.

Ak sú premyslené do posledného detailu a vyšperkované, tak na fotkách vyzerajú krásne. No dôležité je ujasniť si to, z akého materiálu má byť taká krabička na obrúčky vyrobená. Ak idete industriálnym alebo prírodným štýlom, tak drevená krabička v kombinácii s machom bude pre vás to pravé orechové. Ak ste za modernejšie prevedenie a moderné prvky, tak sklenený box s rôznofarebnými kovmi si získa práve vaše srdce. Ak sa neviete rozhodnúť, tak si premyslite najskôr tému svojej svadby a štýl, ktorý bude na svadbe prevládať.

Krabička na obrúčky – najkrajšie inšpirácie

V minulom roku prevládala práve už vyššie spomínaná drevená krabička naplnená machom. Svadobné obrúčky na machu krásne vynikli. Keďže vankúšiky na obrúčky už sú celkom pasé a veľmi sa nevyužívajú, využiť ich môžete aspoň ako výplň iného boxu na snubné prstene.

Okrem drevených krabičiek s vašimi iniciálami môžete voliť sklenené „vitráže“, ktoré v tomto roku zožnú veľkú slávu. Aj v prípade týchto sklenených boxov môžete voliť ich dozdobenie vašimi menami a dátumom svadby. Aj taký box môže byť spomienkou na váš deň D.

Plánujete si na svoju svadbu zaobstarať alebo vytvoriť box na snubné prstene? Alebo to považujete za úplnú zbytočnosť? Ak ste na vážkach, tak si prehliadnite nasledujúcu galériu, do ktorej sme zoskupili tie najkrajšie inšpirácie zo sociálnej siete Pinterest – na základe tohto sa budete vedieť rozhodnúť, či po niečom takomto túžite.

Pozri aj: Výročie svadby: Vieš, ako sa jednotlivé výročia nazývajú a čo symbolizujú?

Galéria -

3 komentárov
Erika Semanová

Erika Semanová

17.02.2020 12:42

Krásne krabičky na obrúčky.

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

26.02.2020 22:16

Krásne a orginálne

Vaše meno:

Kristína Dická

Kristína Dická

27.02.2020 20:23

Krásne inšpirácie, ale zrejme by som volila drevené podnosy na obrúčky :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE