Jesenná svadobná kytica: Tieto farby jej dominujú

Farby zohrávajú úlohu

Kvety a žena – to je spojenie, ktoré jednoducho ide k sebe. Preto mnohé nevesty si skutočne dajú záležať na tom, čo držia počas veľkého dňa v ruke. A to je správne, pretože svadobná kytica zohráva pri celkovom vzhľade nevesty tiež významnú úlohu. Dnes je na trhu takmer nekonečné množstvo variácií, vďaka ktorým môžete mať vytvorenú svadobnú kyticu takmer na mieru. Stačí len sledovať, čo je túto sezónu najviac trendy. 

V prvom rade by ste mali hľadať inšpiráciu v prírode. A v jej farbách. Jeseň nie je len o žltej a hnedej. Je tiež o fialovej a bordovej a práve tieto odtiene budú v tomto smere dominovať najviac. Navyše práve bordová dokáže krásne kontrastovať so svadobnými šatami a vytvoriť tak výsledný efekt, ktorý vás uchváti. A rovnako tak všetkých naokolo.

Pozri tiež: Ružová svadobná kytica pre všetky nevesty aj pre každý svadobný štýl!

Čo sa vám vybaví ako prvé, keď sa pozriete na túto kyticu? Víno a vinice, nie? Presne tak to má byť. Veď i to je neodmysliteľnou súčasťou jesene. Kombinácia vínnych odtieňov, bobuľovín a kvetov je tak unikátna, že ani jedna nevesta sa jej nebude chcieť vzdať. Navyše, určite ste postrehli, že trendom sú aj ľudové tradície a práve takéto kytice tento trend len podčiarknu a dotiahnu do absolútnej dokonalosti. Ak vás čaká svadba v stodole alebo v ľudovom štýle, možno by ste sa mali rozhliadnuť po niečom takomto. 

Ďalším, stále veľkým trendom, je kombinovanie tónu v tóne. Tak aj keď sa rozhodnete pre výraznejšie prvky – kvety vo vašej kytici, mali by ste ich doladiť jemnejšími, no nie úplne kontrastnými. Namiesto bielej voľte svetlo ružové. 

Ak chcete celú kyticu v jemnejších farbách, tak potom by ste mali skúsiť tlmenejšie tóny žltej, ružovej, modrej či zelenej. Všetko spolu pôsobí veľmi jemne a môže pozdvihnúť váš pôvab. 

 

V neposlednom rade by ste mali myslieť pri výbere svadobnej kytice na niečo, čo by vám možno ani nenapadlo. Tón vašej pokožky. Občas je lepšie, keď veci spolu pekne ladia a nepôsobia príliš kontrastne. Pri svadbe by malo do seba všetko zapadať ako puzzle, len vtedy vytvoríte presne taký efekt, ako očakávate. A teda hľadáte inšpiráciu na svadobnú kyticu, prezrite si našu fotogalériu. Možno vám niečo padne do oko. 

Pozri si: Svadobná inšpirácia z červeného koberca: Tieto šaty vás uchvátia

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE