Elegantné i nadčasové: Aj také môžu byť krátke svadobné šaty!

Čo vám napadne pri slovnom spojení svadobné šaty? Dramaticky dlhé, so zdobeným závojom ťahajúcim sa niekoľko desiatok centimetrov za vami, krásne biele?! Áno, toto sú možno podľa vás tie pravé svadobné šaty, ktoré by mala mať každá nevesta oblečené vo svoj veľký deň. A čo tak krátke šaty? Pre tých, ktorí sa aj napriek nepriaznivej situácií a pandémií rozhodli vziať len so svedkami a s najbližšou rodinou, boli takéto šaty skvelým a najmä praktickým riešením. Neznamená to však, že krátke svadobné šaty nemajú to správne čaro a že musia byť len jednoduché, pripomínajúce trochu slávnostnejšie oblečenie. Práve naopak. 

Predveďte sa !

Krátke svadobné šaty môžu byť romantické, trendové, s nádychom elegancie. Bez ohľadu na to, kde prebehne váš obrad alebo na akom mieste budete mať svadbu – či už na úrade, lúke, v kaštieli alebo na záhrade, môžete nájsť krátke svadobné šaty, ktoré sa hodia k rôznym miestam konania aj k rôznemu svadobnému štýlu. Vďaka skrátenej dĺžke sú navyše univerzálnou súčasťou vášho šatníka, čo znamená, že tieto šaty si určite neoblečiete iba raz! (Ak sa ich rozhodnete kúpiť). Pre minimalistickú nevestu sú vhodné krátke šaty vyrobené z kvalitných a elegantných látok. Tie, ktoré nedajú dopustiť na klasiku by sa mali zamerať na mini šaty doplnené čipkovanými detailmi. 

Ak hľadáte pôvab a sofistikovanosť klasických šiat, ale chcete niečo netradičné, vsaďte na hodvábne mini šaty. Konzervatívnejšie nevesty určite neodolajú nádherným šatám s celoplošnou čipkou, volánovým okrajom a dlhými rukávmi. Ak si myslíte, že krátke svadobné šaty sú len pre modelkovské postavy a dokonalé krivky, mýlite sa. I nevesta, ktorej nohy nie sú ako z titulky módneho časopisu môže vyzerať neskutočne krásne v takýchto šatách. Ak patríte k ženám, ktoré majú oblejšie tvary, vyberte si voľnejšie šaty zdobené čipkou alebo vyrobené z jemnej trblietavej látky. Každá moderná nevesta si nájde tie svoje pravé svadobné šaty, pretože i krátke verzie ponúkajú množstvo štýlov od saka až po kúsky s krátkymi sukňami a dlhou vlečkou. Nahliadnite do galérie nižšie a nechajte sa inšpirovať niekoľkými modelmi. Možno sa i vy zamilujete do krátkych svadobných šiat, tak ako my.

Pozri aj: Jednoduché svadobné účesy, ktoré ti dokážu, že menej je viac!

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE