Šaty pre nevestu s úzkym pásom: Vďaka týmto detailom si opticky zlepšíte postavu

Vybrať si správny strih šiat, ak nemáte úplne konfekčnú veľkosť, prípadne sa snažíte schovať nejakú nedokonalosť, nie je úplne jednoduché. Ale na druhej strane, nie je to ani nemožné. I tak môžete zažiariť. Treba len vedieť, aké detaily by ste mali pri výbere svadobných šiat zohľadňovať. 

Užší pás? Žiadny problém!

Mnohé ženy si určite myslia, že nie je až taký problém vybrať šaty na svadbu pre nevestu s užším pásom... Vo výsledku nie je. Len dané nevesty to nevidia. Ak ste štíhla a chcete to zamaskovať, máte v podstate jednoduchú úlohu. Zvýrazniť svoj pás. Znie to možno nelogicky, ale skúste sa nad tým ešte raz zamyslieť. Ak by ste si totiž zvolili model z hladkého materiálu a jednoduchého strihu, o to viac by vaša štíhla postava a úzky pás vynikli. Ale, ak zvolíte aplikácie a v prvom rade niečo, čo zvýrazní váš pás, síce tiež naň upútate, ale inak. Takže by ste sa v prvom rade mali zamerať na širšie sukne, opasky v páse či nadpojené vlečky. Neskrývajte ho, naopak, urobte si z neho prednosť!

Odporúčame: Známe topmodelky ako očarujúce nevesty: Inšpirujte sa!

svadobné šaty s nadpojenou vlečkou

Zdroj: Shutterstock®

Najvhodnejším materiálom v tomto smere je čipka či tyl. Vrstvenie ako také je práve pre vás cesta, ktorou by ste sa mali vybrať. Napríklad šaty rovného strihu, ku ktorým pridáte samostatne sukňu – celú alebo len jej časť, čiže si vlastne vytvoríte vlečku, môžu krásne váš problém s postavou zamaskovať. A v podstate máte taký model 2v1. Po obrade si sukňu/vlečku môžete odopnúť a voľnejšie sa pohybovať. 

vlečka na svadobných šatách

Zdroj: Shutterstock®

Ak chcete mať na sebe šaty jednoduchšieho strihu a hladkého materiálu, mali by ste sa vybrať cestou širších sukní a skladov v páse. Tieto elegantné modely nikdy nevyjdu z módy a preukážu vám rovnakú službu. Veľmi efektívne sú aj vrecká v sukni. 

No ak preferujete módne trendy, tak pozornosť sústreďte na pierkové aplikácie či atypické strihy. Práve ženy s týmto typom postavy si môžu dovoliť väčšie experimenty. 

svadobné šaty s vreckami

Zdroj: Shutterstock®

Každá nevesta má vopred vysnívanú predstavu svojich šiat. A odmieta si čo i len vyskúšať niečo iné. Ak však bojujete s nedostatkami, práve vtedy by ste mali mať myseľ oveľa viac otvorenú. Neupínajte sa len na jeden strih, jednu farbu, jeden materiál. Skúšajte, skúšajte, skúšajte. A čo je dôležité, nechajte si naozaj poradiť. Len tak dosiahnete presne taký efekt, o akom odjakživa snívate. A pre viac inšpirácie si nezabudnite pozrieť našu fotogalériu. Nájdete tam rôzne typy šiat, ktoré efektívne schovajú váš užší pás. 

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE