Svadobné šaty s mašľou: Nevesty, tie určite musíte mať!

Výber svadobných šiat nie je vôbec jednoduchý proces. Samozrejme, každá máme svoju predstavu. Princeznovské šaty s veľkou nadýchanou sukňou, elegantné priliehavé, voľné s čipkou alebo minimalistické z jednoduchej látky. Niektoré z nás prizerajú aj na aktuálne trendy a nechávajú sa nimi inšpirovať. Veľkú úlohu však častokrát zohráva i rozpočet.

Túto vetu poznáme všetky: „Do svadby sú tri mesiace. Schudnem do tých šiat." Tu sa zastavme. Pri pohľade na tie konečne nájdené, vysnívané šaty máme síce obrovské odhodlanie schudnúť a veľké reči o tom, ako si zaplatíme osobného trénera a budeme drepovať a klikovať, niekedy však realita je úplne iná. Nakoniec nám neostáva nič iné, len sa spoliehať na šikovnú krajčírku. Pri výbere šiat by ste si mali dať tiež pozor na to, aby neboli veľmi tesné a dokázali ste v nich pohodlne dokráčať k oltáru. Chcete vo svojich svadobných šatách pretancovať celú noc? Alebo sa po troch hodinách prezliecť do iných? Okrem vhodných topánok, vsaďte i na šaty, v ktorých sa budete cítiť nielen výnimočne a krásne, ale i pohodlne. 

Každý rok prichádzajú módni návrhári s novými nápadmi a kolekciami, pri ktorých poskočí srdiečko nejednej nevesty. Aj napriek koronavírusu nezaháľali a prišli s niekoľkými novými trendmi v oblasti svadobných šiat, ktoré sú inšpirované lockdownom a súčasnou situáciou. Obdobie malých svadieb v kruhu najbližších nevesty dohnalo k výberu jednoduchších šiat s elegantným vzhľadom či svadobných kostýmov. Po mesiacoch obmedzení, zákazov a príkazov, všetci od návrhárov cez dodávateľov služieb až po nevesty túžia po veľkých svadbách, trblietkach, okázalosti, odvážnych a výrazných svadobných šatách. Jedným z tých najhorúcejších trendov sú svadobné šaty s mašľami.

Hravá sofistikovanosť

Na boku, vpredu, vzadu alebo na rukáve – mašle sa dostávajú v roku 2021 do popredia! Nie, nemáme na mysli malinké mašličky, ktoré predstavujú nedbalé doplnky na svadobných šatách, ale veľké mašle. Keď vravíme veľké, tak sú to skutočne veľké detaily, ktoré sú dominantným a výrazným prvkom svadobných šiat. 

Vsaďte na dramatické šaty s nahým chrbtom a nadrozmernou mašľou, ktorá vám dodá pôvabný nádych. Alebo si zvoľte šaty nad členky so sukňou v tvare „A" a krásnou mašľou. Táto hravá kombinácia s mladistvým lookom pristane každej neveste. Jednoduchým šatám veľká mašľa na páse pridá náznak sofistikovanosti a elegancie. Mašľa na jednom ramene z nevesty spraví glamour divu z červeného koberca. 

Prezrite si galériu nižšie a nechajte sa inšpirovať skutočne nádhernými kúskami.

Pozri aj: Svadobné fotky z dronu: Zábery z vtáčej perspektívy, ktoré sú niečím iné

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE