Kytica na zimnú svadbu: Ktoré kvety vydržia aj zimné teploty?

Bez ohľadu na to, v akom ročnom období budete mať svoju svadbu, myslíte na svadobnú kyticu, ktorá je vašim doplnkom. Áno, nevesty ju majú pri sebe počas svadobného fotenia, počas celého obradu a zároveň je dekoráciou aj na svadobnom stole – vďaka tomu môžeme svadobnú kyticu považovať za doplnok každej nevesty. Preto by ste výber kvetov mali poriadne zvážiť. A nielen výber kvetov, ale aj farebnú kombináciu, v ktorej vám svadobnú kyticu vytvorí vaša kvetinárka. Ak máte nejaké obľúbené kvety, ktoré by ste chceli mať vo svojej kytici, tak to poriadne zvážte. A zvážte to najmä v prípade, že plánujete zimnú svadbu a vo svadobnej kytici by ste chceli mať letné kvety. Síce to nie je nemožné, ale cena svadobnej kytice sa v dôsledku toho o niečo navýši. Je totižto pomerne náročné zohnať letné kvety v zimnom období. Častokrát musia byť dovážané zo zahraničia, čo sa teda odrazí na výslednej cene samotnej kytice.

Kvety do zimnej svadobnej kytice

Ak ste sa už rozhodli pre zimnú svadbu, tak voľte kvety typické pre toto obdobie. Vhodné je voliť kvety ako anemone, burnia alebo siahnuť môžete aj po šiškách. Nič nepokazíte ani ružami. Avšak dôležité sú aj farebné kombinácie. Pre zimné obdobie sú typické farby ako sýta bordová, smaragdovo zelená, snehovo biela či klasická modrá. Vyberte si kyticu, ktorá obsahuje kombináciu týchto farieb pre zimný vzhľad, ktorý nebude vyzerať ako sviatočný dekor.

A mimochodom, voľte aj také kvety, ktoré nie sú úplne známe, no sú niečím iné a takpovediac výnimočné. Či už vynikajú svojim tvarom, štruktúrou alebo vzhľadom, môže to svadobnej kytici pridať na unikátnosti.

Nechajte sa inšpirovať tipmi na zimnú svadobnú kyticu v našej galérii. Nepochybujeme, že minimálne jedná sa vám zapáči.

Odporúčame: Neutrálna šedá: Tá pravá farba pre tvoj svadobný deň!

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE