Svadba v odtieňoch mäty: Jemná farba, ktorej neodoláš!

Pri plánovaní svadby kladieme dôraz na niekoľko dôležitých detailov – od svadobných šiat cez pozvánky, svadobnú tortu, zoznam hostí až po svadobnú výzdobu. Ak to má byť svadba, ktorú sme si vysnívali, jednoducho musí byť všetko dokonalé. Je skvelé, ak máte jasnú predstavu a viete, ako by mal váš svadobný deň vyzerať. Nielen, že vám to ušetrí kopu času a námahy pri hľadaní a organizovaní, ale takýmto spôsobom sa môžete vyhnúť zbytočnému stresu a panike, a všetko si začať plánovať v predstihu, nie na poslednú chvíľu. 

Ak máte problém rozhodnúť sa pre tú správnu farbu pre vašu svadobnú výzdobu, ktorá dodá šmrnc vášmu veľkému dňu, už nezúfajte. Odporúčame vám jednu veľmi špeciálnu, ktorá vás očarí na prvý pohľad. Je ňou farba voňavej mäty. Jemná, prirodzená, nevtieravá a ľahko kombinovateľná. Pozor, v žiadnom prípade to nie je nejaká nevýrazná farba. V kombinácií so zlatou, jemne ružovou a pastelovou krásne vyznie a každú svadbu premení na výnimočnú. 

Romantická a nežná

Krásna mätová farba je vhodná najmä pre letné svadby, ale nepokazíte ňou ani žiadnu jarnú. Nádherne oživí svadobný stôl svojím nežným a zároveň elegantným nádychom. Servírovanie, dlhé sviečky vo farbách mäty v zlatých svietnikoch, mätový obrus ťahajúci sa stredom stola rafinovane dozdobený živým eukalyptom – je len na vás, akú výzdobu a detaily si zvolíte. Takisto môžete uviazať na stoličky mašle vo farbe mäty a sálu rozsvietiť veľkými zlatými lampášmi s hrubými mätovými sviecami.

Milé nevesty, stavte na kytice so živými skalnými ružami, zelenkastými tŕňovými ružami, živými listami a doplňte ich o hravé pivonky v ružových odtieňoch. I vaše družičky môžu zažiariť v šatách v mätovej farbe a družbom uviažte kravaty či motýliky v jej odtieňoch. 

Samozrejme, nesmieme zabudnúť na svadobnú tortu, ktoré je nielen chutným, ale i estetickým vrcholom večera. Stavte na nahé torty so živými listami alebo na krásne fondánové v mätovej farbe s bielymi, zlatými alebo marhuľovo-oranžovými detailmi. Oko i chuťové poháriky vašich svadobných hostí určite potešia i makrónky, donuty alebo cupcake v odtieňoch mätovej.

Prezrite si galériu nižšie a nechajte sa inšpirovať.

Neprehliadni: Neutrálna šedá: Tá pravá farba pre tvoj svadobný deň!

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE