Svadobný drdol z dlhších vlasov: Účesy, ktoré nikdy nevyjdú z módy

Všetky sa zhodneme na tom, že dlhé vlasy sú očarujúce a ideálne na tvorbu akéhokoľvek účesu. No keď sa jedná o starostlivosť o vlasy, tak už také zábavné to nie je. Totižto mnohé dámy uvádzajú, že starostlivosť o dlhšie vlasy je náročnejšia. Hlavne ich umývanie a sušenie môže zabrať viac času, než by sme chceli. A dlhé vlasy nás dokážu potrápiť aj v prípade nepriaznivého počasia. Niektorým sa vlasy vo vlhkom počasí ihneď zvlnia a ani s vetrom to nie je ružové. Povievajúce vlasy kade-tade dokážu preveriť naše nervy. Ale pokiaľ ide o svadobný účes, dlhé vlasy sú radosťou. Je radosť robiť účes práve z dlhších vlasov. A napríklad taký drdol je skvelým spôsobom, ako mať vlasy skrotené a zároveň vyzerať dokonalo.

Drdol je medzi nevestami veľmi obľúbený, pretože má množstvo variácií. Je možné spraviť ho na množstvo rôznych spôsobov. Ak máte rady vyčesané vlasy, tak zvoľte tzv. updo. Populárny účes, ktorý je krásny, kreatívny a medzi nevestami obľúbený. Ak máte rady skôr niečo ležérnejšie, tak voľte tzv. downdo. Nižšie posadený drdol so spustenými pramienkami vyzerá nedbalo, ale okúzľujúco zároveň. Drdol tiež môžete skombinovať aj s vrkočmi a tiež doplniť aj o rôzne doplnky. Trendom sú rôzne sponky, ozdobné hrebienky, ale aj živé kvety.

Účes pre nevestu – drdol

Aby sme teda nezabudli, tak drdol vám môže kaderníčka vytvoriť aj na boku hlavy – teda posadiť ho viac do strany než na stred. Takýto účes sa hodí predovšetkým pre tie nevesty, ktoré si zvolili svadobné šaty na jedno rameno. Drdol tiež nechá vyniknúť váš chrbát v prípade, že ste si zvolili svadobné šaty so zaujímavo riešeným chrbtom.

Ak je drdol tým pravým účesom aj pre vás, tak sa inšpirujte nasledujúcou galériou a vyberte si ten, ktorý vás záujme najviac. A hlavne ten, ktorý sa bude hodiť k vašim svadobným šatám.

Zaujme ťa: Kytica na zimnú svadbu: Ktoré kvety vydržia aj zimné teploty?

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE