Metalické svadobné torty: Netradičné a úžasné!

Tradičná biela svadobná torta nikdy nevyjde z módy a ani ňou nikdy nič nepokazíte. Nie je totižto nad klasiku, ktorá nielen dobre chutí, ale i pôsobí jemne, nevtieravo a pritom honosne. Budúcim nevestám hľadajúcim niečo originálne, výraznejšie, so štipkou glamu však určite zalichotia metalické torty! V rôznych odtieňoch zlata, striebra a bronzu si tieto lesklé a elegantné torty zaslúžia obdiv nejedného svadobného hosťa. Metalické torty sú moderným, zaujímavým a žiarivým doplnkom každého svadobného dňa. Poďte sa s nami presvedčiť o tom, že môžu byť skvelou voľbou i pre vašu svadbu.

Neprehliadni: Neutrálna šedá: Tá pravá farba pre tvoj svadobný deň!

 

 

Torta

Zdroj: pinterest.com

Trblietavý dotyk

Ak sa nebojíte výrazných farieb, zvoľte si torty s jedným alebo viacerými korpusmi v metalických farbách. Luxusná zlatá krásne vyznie spolu s bielou, bledo fialovou, odtieňmi modrej a zelenej. Tí odvážnejší môžu staviť na kontrast ultramoderných zlatých alebo strieborných korpusov kombinovaných s klasickými volánikovými, ozdobnými akcentmi. Táto kombinácia starého a nového je ideálna pre pár, ktorý uprednostňuje tradíciu a trend. Farby inšpirované kovom navyše vkusne dopĺňajú takmer akýkoľvek odtieň, od netradičného párovania tyrkysovo-zlatých až po chladné bielo-strieborné kombinácie.

Kovové detaily

Zdroj: pinterest.com

Kovové detaily

Medené pruhy, zlaté kvety či geometrické vzory na jednoduchej, hladkej torte upútajú na prvý pohľad a dodajú vášmu svadobnému dňu nadčasovú eleganciu. Nechajte si odzdobiť tortu kovovými detailmi a spravte z nej sladký vrchol vášho večera. Hoci je tento lesklý vzhľad určený pre moderné nevesty, i tie romantické duše sa zamilujú do jemných zlatých tónov a teplých medených prvkov. 

Personalizované zápichy

Svadobnú tortu si môžete tiež nechať zvýrazniť kovovými zápichmi a dekoráciami. Či už to bude nápis s vašim spoločným priezviskom, s niečím vtipným, strieborným šípom pretínajúcim korpus torty, zlatými vtákmi alebo vianočnými guľami pre zimnú svadbu. Takémuto riešeniu podľahnú všetky nevesty – od tých, ktoré nedajú dopustiť na krásnu tradíciu až po tie, ktoré sa chcú odlíšiť a byť originálne.

Nechajte sa inšpirovať našou galériou nižšie. 

Pozri aj: Svadobné dary pre mladomanželov: Aké sa bežne dávajú?

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE