Trendy svadobná torta 2021: V tomto roku vedie priesvitný isomalt!

Všetky nevesty v kútiku duše dúfajú, že tento rok sa všetko vráti do normálu a budú môcť svoju naplánovanú svadbu aj uskutočniť. Minulý rok sa behom niekoľkých minút všetko zmenilo. Zrazu sa nemohli konať svadobné hostiny, a tak nevestám neostávalo nič iné, len svadbu preložiť. Ak ste svoju svadbu preložili aj vy alebo ste si ju naplánovali na rok 2021, tak sa nechajte inšpirovať novými trendmi.

Každý rok prichádzajú nové trendy, ktoré nás dokážu ohúriť a niečím inšpirovať. Prinášajú nový pohľad na vec, a tak nám dokážu pomútiť hlavu. A s jedným novým trendom prichádzame aj my. Tentokrát je to trend týkajúci sa svadobnej torty, ktorá je akýmsi najkrajším vyvrcholením celej svadobnej hostiny (teda hneď po prvom mladomanželskom tanci). Ak už v mysli krájate svadobnú tortu, tak sa nechajte inšpirovať trendom, ktorý zahŕňa aj isomalt. Isomalt je v podstate náhradou cukru alebo skôr dekoračným cukrom, ktorý dokáže pomerne rýchlo stuhnúť v požadovanom tvare. Mnohí cukrári ho oceňujú aj kvôli jeho výslednému vzhľadu. Isomalt totižto po stuhnutí vyzerá ako sklo, a to je na ňom skutočne fascinujúce.

Svadobná torta s isomaltom

Rok od roku sa dizajn svadobných tort mení. V tom minulom boli žiadané predovšetkým menšie svadobné torty, ktorých cena bola pomerne nižšia. Tento rok budú v centre pozornosti svadobné torty, ktoré sú akýmsi umeleckým dielom. Využívajú sa nové vzory, materiály, tvary a pod. len pre to, aby cukrári uspokojili jedinečné požiadavky každého páru.

V tomto roku vás dozaista ohúri svadobná torta so sklom. Teda s isomaltom, ktorý vyzerá presne ako lesklé sklo. Nechajte sa teda inšpirovať nasledujúcou galériou a vyberte si svadobnú tortu, ktorá na prvý pohľad vyzerá luxusne.

Odporúčame: Svadobný maximalizmus: Totálna katastrofa alebo trend, ktorý ťa dostane?

Galéria -

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE