Trendy svadobný účes: Drdol i rozpustené vlasy sú v centre pozornosti

Každá nevesta chce, aby jej veľký deň bol očarujúci a bezchybný. Od svadobnej výzdoby, pozvánok až po svadobné menu a tortu. Samozrejme, medzi tie najdôležitejšie detaily celej svadby patrí aj výber svadobných šiat. No, a takisto dokonalý účes určite nesmie byť na poslednom mieste v nekonečnom svadobnom zozname povinností a úloh. Či už máte dlhé vlasy, kučeravé, krátke alebo rovné, pre každý typ môžete nájsť ten vhodný účes.

Pri hľadaní toho správneho účesu zvážte niekoľko skutočností. Začnime tým, v akom štýle alebo aká bude hlavná téma vašej svadby. Plánujete bohémsku svadbu? V tomto prípade zvoľte radšej nedbalé vlny ako uhladený drdol. Chcete mať rustikálnu svadbu? Páči sa vám glamour štýl? Alebo stavíte na tradíciu a pravú dedinskú zábavu?

Nezabudnite tiež na to, že váš svadobný účes by sa mal hodiť i k vašim šatám. Ak budete mať princeznovské svadobné šaty, nechajte si k nim vyčesať krásny vysoký účes. Svoj nahý chrbát v saténových šatách nechajte vyniknúť v zopnutých vlasoch s výraznými doplnkami ako sú perly alebo listy eukalyptu. 

Letná či zimná svadba, dlhý závoj, čelenka, oválna či podlhovastá tvár, typ vlasov – toto sú ďalšie veci, ktoré ovplyvňujú výber svadobného účesu. Ktoré účesy sú však tento rok trendy?

Pozri aj: Svadobný drdol z dlhších vlasov: Účesy, ktoré nikdy nevyjdú z módy

Účes

Zdroj: pinterest.com

Romantické, nadčasové, jedinečné

Ak túžite po prirodzenom vzhľade, tou najlepšou voľbou sú jemné vlny. Môžete ich dozdobiť sponkou s perlami či dokonca živými kvetmi. Francúzsky skrútený vrkoč je nestarnúca klasika, ktorá je i perfektným riešením pre akýkoľvek svadobný vzhľad. Vysoký, strapatý drdol predstavuje hravú nedbanlivosť a ľahko sa kombinuje so závojom. 

Jeden z najobľúbenejších svadobných účesov je polovičný cop alebo drdol. Tento veľmi jemný a rozkošný účes zdôrazní prirodzenú krásu nevesty a dodá vlasom určitý objem. Dlhovláskam pristane dlhý vyčesaný cop, ktorý pôsobí veľmi romanticky. Uvoľnite niekoľko prameňov vlasov a dodajte vášmu vzhľadu prirodzenosť a jemnosť. Zapletané vrkoče sú skvelým účesom pre letné svadby. Doplňte ho o kvety, venček alebo sponky. 

Nevesty s krátkymi vlasmi rovnako nie sú ukrátené o krásne a vkusné svadobné účesy. Nedbalé vlny, vlasy vypnuté ozdobou do jednej strany, voľný vrkoč, sofistikovaný drdol, zdobená čelenka. Prezrite si galériu nižšie a nechajte sa inšpirovať.

Neprehliadni: Svadobné šaty s rukávmi: Trend, ktorý ťa úplne dostane!

svadobné účesy

Zdroj: pinterest.com

svadobné účesy

Zdroj: pinterest.com

svadobné účesy

Zdroj: pinterest/twixtjewelry.com

svadobné účesy

Zdroj: pinterest/m.vk.com

svadobné účesy

Zdroj: pinterest/newchic.com

svadobné účesy

Zdroj: pinterest/blog.weddinghashers.com

svadobné účesy

Zdroj: pinterest/Derren Corrigan

svadobné účesy

Zdroj: pinterest/hitched.co.uk

svadobné účesy

Zdroj: pinterest/wednova.com

svadobné účesy

Zdroj: pinterest/weddingforward.com

svadobné účesy

Zdroj: pinterest/weddingforward.com

svadobné účesy

Zdroj: pinterest/wednova.com

svadobné účesy

Zdroj: pinterest/elegantweddinginvites.com

svadobné účesy

Zdroj: pinterest/weddingforward.com

Pozri si tiež: Jarná kolekcia svadobných šiat Oscar de la Renta

Aktualizovaný článok: 10.4.2023

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE