Svadobný kostým pre nevestu: Prečo nevymeniť šaty za niečo moderné?!

Kto povedal, že sa každá nevesta musí vydávať v bielom? Síce je to trendom od dôb kráľovnej Viktórie, ktorá sa ako prvá v roku 1840 vydávala za princa Alberta v bielych svadobných šatách, no nemusí to tak byť aj dnes. Aj keď je biela symbolom panenstva a čistoty, čo naštartovalo módny trend, dnes sa tento trend mení. A nevesty začínajú častejšie siahať po svadobných šatách v rôznych farbách. V súčasnej dobe už môžeme natrafiť na svadobné šaty v krásnej farbe šampanského či dokonca s inými rôznymi farebnými prvkami.

Ale kto povedal, že sa nevesty musia vydávať v svadobných šatách? Vôbec nemusia! Ak ani vy nepatríte k tým typom, ktoré by aj v bežnom živote nosievali šaty alebo sukne, ba viac dávte prednosť nohaviciam, tak prečo sa nevydávať v nich? Biele svadobné nohavicové kostýmy sú v dnešnej dobe veľmi populárne. Ak túžite po možno nekonvenčnej svadbe, ale zároveň chcete byť elegantné, tak toto je pre vás skvelá voľba.

Svadobný nohavicový kostým

Áno, akékoľvek trendy nás dokážu ovplyvniť. Sledujeme sociálne siete, módnych návrhárov, časopisy a iné magazíny, v ktorých zisťujeme, čo práve „letí“ a čo je IN. Skúste sa však od všetkých tých čipkovaných a inak vyzdobených šiat na chvíľku odpútať a zamerajte sa na svadobný nohavicový kostým pre nevestu, ktorý môže byť ozvláštnený padavou „sukničkou“ pripnutou okolo drieku.

Poprípade, ak sa nechcete vzdať čipky a čipkovaného vzoru, tak zvoľte nohavicový overal dozdobený práve takouto látkou, ktorá krásne dozdobí váš dekolt. Možností je neúrekom a je len na vás, v čom so svojím vyvoleným spečatíte svoj večný sľub. Je pre vás takýto nohavicový kostým prvou voľbou? Premýšľali ste vôbec na niečím podobným?

Zaujme ťa: Jesenné svadobné kytice: Tieto nové trendy si zaručene zamiluješ!

3 komentárov
Mária Chromíková

Mária Chromíková

07.12.2019 10:41

Proti gustu žiaden dišputát.

Vaše meno:

Renáta Mularčíková

Renáta Mularčíková

08.12.2019 17:31

Nepáčia sa mi nohavicové kostými pre nevesty .

Vaše meno:

Táňa Slahučková

Táňa Slahučková

24.02.2020 12:03

Nie som fanúšikom šiat a sukní, som ckôr chalanisko, takže by som sa nebránila ani kostýmu, ak by vyzeral svadobne a bol by podľa môjho gusta.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE