Svadobná torta s perlami: Famózna a nezabudnuteľná sladká bodka

Diamanty sú očarujúce a hlavne sa vraví, že sú najlepšími „priateľmi“ každej ženy. Na druhej strane, o perlách alebo perličkách môžeme povedať, že sú tou najkrajšou ozdobou každého zákuska a dokonca aj svadobnej torty. Jednoduchá elegancia a krásny lesk, ktorý pri žiare svetiel bude oslňovať každého svadobného hosťa, vás pri týchto svadobných tortách jednoducho dostane. Moderné torty s perlami prehovoria k vašej duši a očaria srdce. Vyjadrujú krásu, lásku, odhodlanie, ale aj silu. Dokonca perly sú od minulosti symbolom bezchybnej dokonalosti. Sú ťažko dostupné, a preto sú dokonalé. Prečo ich žiaru nevyužiť aj na svadobnej torte?

V latinčine znamená perla – „jedinečný“! A tak rovnako, ako sú jedinečné snehové vločky, také jedinečné sú aj perly. Neexistujú žiadne dve úplne rovnaké, a to ich robí takými dokonalými. A práve preto sú ozdoby z perál na svadobných tortách viac ako len žiadané. Svadobné torty sú síce minimalistické, ale dokážu spraviť ten povestný „wow“ efekt.

Svadobná torta s perlami

Pri týchto tortách je možné experimentovať a hlavne sa môžete vyblázniť pri ich vymýšľaní do sýtosti. V prvom rade je potrebné uvedomiť si, akú tortu vlastne chcete. Bude jednoposchodová alebo viac? Chcete ju mať celú ozdobenú alebo nie?

Ak zvolíte jednoduchšiu tortu, tak môžete voliť aj menší počet marcipánových perličiek. Ak zvolíte poschodovú tortu, tak ju môžete dozdobiť menším počtom perličiek (bude vyzerať minimalisticky) alebo väčším počtom perličiek, ktoré treba nejako logicky rozmiestniť. Perličky tak môžu zdobiť len okraje torty, môžu vytvárať kaskády, môžete z nich vytvoriť náhrdelník obopínajúci samotnú tortu, môžete nimi ozdobiť len jedno celé poschodie...

Možností je veľa, tak sa inšpirujte nasledujúcou galériou a vyberte si svoju vysnívanú svadobnú tortu s perlami.

Odporúčame: Svadobný kostým pre nevestu: Prečo nevymeniť šaty za niečo moderné?!

Galéria -

4 komentárov
Marika Michálková

Marika Michálková

26.11.2019 00:51

Tie sú krásne. Elegantné.

Vaše meno:

Alžbeta Neuschlová

Alžbeta Neuschlová

01.12.2019 19:40

Krásne :)

Vaše meno:

Mária Maxianová

Mária Maxianová

04.12.2019 18:47

taká cukríková, ale proti gustu žiadny dišputát

Vaše meno:

Mária Chromíková

Mária Chromíková

22.12.2019 15:40

Nádherné svadobné torty.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE