Mini koláče na svadbe: Trend budúceho roka, ktorý ohúri každého!

Čo by to bolo za svadbu bez poriadnej veselice a poriadnych zákuskov. Každý vám určite povie, že na svadbe sa musia podávať zákusky a, samozrejme, alkohol. Bez týchto dvoch vecí nie je svadba svadbou. Teda, ak nepočítame poriadnu zábavu a nejedny zodreté topánky od tancovania. Svadba je o mnohých detailoch, preto netreba zabúdať na tie najmenšie, ktoré prispejú k vytvoreniu dokonalého „vau“ efektu. Nasledujúci rok bude veľkým trendom jednoposchodová svadobná torta. Nič preplácané – len jednoduchá torta, ktorá bude minimalistická alebo dozdobená jednoduchými dekoráciami. Vhodné sú aj živé kvety, ktoré dokážu vytvoriť 3D dojem a viac „nafúknuť“ hodnotu samotnej svadobnej torty. Okrem jednoduchých svadobných tort budú v kurze aj mini koláče na svadbe. A v tomto prípade máte na výber hneď 2 možnosti – buď zvolíte mini koláče, ktoré budú vyzerať podobne ako samotná svadobná torta alebo si necháte pripraviť úplne iné koláčiky. Je len na vás, ku ktorej variante sa prikloníte.

Ak budete voliť menšiu verziu vašej svadobnej torty, tak myslíte na to, že by ste ich mali objednať v dostatočnom množstve, aby sa ušlo každému svadobnému hosťovi.

Mini svadobné koláčiky pre každého

V roku 2021 budú svadobné koláčiky vytvárané v menších rozmeroch. Už dávno sú preč časy, v ktorých boli trendy veľké koláče. A teda nielen koláče – všetko muselo byť veľké. Nosili sa objemné svadobné šaty, ktoré miestami vyzerali ako torta a pod.

Pri tvorbe mini koláčikov sa tiež môžete inšpirovať aj vašou výzdobou. Môžete si ich nechať vytvoriť vo farbe vašej svadobnej výzdoby, môžete na ne nechať vytvoriť ornament, ktorý sa nachádza aj na vašich svadobných šatách alebo voliť dizajn, ktorý sa nachádza na vašich svadobných pozvánkach a svadobných tlačovinách. Možností je veľa, tak sa nechajte inšpirovať aj našou galériou, v ktorej nájdete množstvo ďalších skvelých nápadov.

Odporúčame: Svadba v odtieňoch modrozelenej: Je to tá pravá pre teba?

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE